Remisowy mecz zespołów z Sierakowic i Żelaznej rozpoczął turniej o Puchar Wójta Gminy Skierniewice Czesława Pytlewskiego.

Remisowy mecz zespołów z Sierakowic i Żelaznej rozpoczął turniej o Puchar Wójta Gminy Skierniewice Czesława Pytlewskiego. (fot. Adam Michalski)

Na boisku w Sierakowicach, w minioną sobotę (29.06) rozegrany został Turniej o Puchar Wójta Gminy Skierniewice. Rywalizacja zakończyła się zwycięstwem klubu z Żelaznej, beniaminka klasy okręgowej w sezonie 2019/2020. Poznaliśmy także pary pierwszej rundy Turnieju o Puchar Starosty Skierniewickiego.

Zagrały 3 zespoły: Sierakowianka, Jutrzenka Mokra Prawa i RZD Żelazna. – Graliśmy w uproszczonej formie, każdy z każdym mecze po 25 minut – mówi Krzysztof Lorenc prezes Sierakowianki. – Miedniewiczanka zrezygnowała z gry w pucharze – dodaje.

Najlepsza okazała się ekipa z Żelaznej, która w przyszłym sezonie zagra w klasie okręgowej, a jeszcze w rozgrywkach 2015/2016 występowała w B klasie.

W pierwszym meczu pucharu LKS Sierakowianka Sierakowice zremisowała 0:0 z GLKS RZD Żelazna, w drugim beniaminek okręgówki pokonał Jutrzenkę Mokra Prawa 4:2. Gospodarze turnieju także ograli 1:0 Jutrzenkę i o tytule zdecydował bilans bramek. Najlepszy miał zespół z Żelaznej, który odebrał puchar. Kolejne miejsca zajęły Sierakowianka i Jutrzenka Mokra Prawa. – Muszę podkreślić fatalny poziom sędziowania tego turnieju – zauważa prezes Sierakowianki Krzysztof Lorenc.

Poznaliśmy pary pierwszej rundy Turnieju o Puchar Starosty Skierniewickiego. – W czwartek (27.06) w siedzibie starostwa odbyło się losowanie par Pucharu Starosty Skierniewickiego – mówi Tadeusz Kruk z OZPN w Skierniewicach.

Wolny los trafiła Pogoń Godzianów, Muskador Wola Pękoszewska zagra z Juvenią Wysokienice, Jutrzenka Drzewce z Macovią, a Manchatan z Olympic Słupia.

Mecze rozegrane zostaną w niedzielę (21 lipca). Tydzień później rozegrane zostaną półfinały. Finał zaplanowano na 4 sierpnia. – Jeszcze nie zapadła decyzja gdzie rozegrany zostanie finał, decyzję podejmie starosta – mówi Tadeusz Kruk z OZPN.

Przed rokiem puchar zdobyła Jutrzenka Drzewce.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Młodzicy UKS Nawa w konfrontacji z najlepszymi w...

Pływackie medale w Żyrardowie

Otwarte Mistrzostwa Skierneiwic w tenisie ziemnym

Ignacy Andrzejczak i Jan Gołębiowski zadebiutują...

Ósemka najlepsza w Basketball Prague Games 2024

To już 25 lat aqua aerobiku w Skierniewicach

Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski w...

Unia z pucharem wojewódzkim!

Festiwal Koszykówki oficjalnie zakończył sezon...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA