Jedna z nich zostanie najpiękniejszą

(fot. Joanna Młynarczyk)

Jest ich 12. Udział w konkursie piękności traktują jako przygodę, dobrą zabawę, ale są też dziewczyny podchodzące do wyborów bardzo poważnie. Po raz kolejny, we wrześniu, piękne dziewczyny z miasta i regionu walczyć będą o tytuł Kwiatu Skierniewic.

Mają od 16 do 20 lat. Niemal połowa z 12 kandydatek to dziewczyny spoza Skierniewic. O tytuł Kwiatu Skierniewic, obok mieszkanek miasta, na scenie Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw walczyć będą dziewczyny z regionu: z Płyćwi, Lipiec Reymontowskich, Bełchowa czy Nowego Kawęczyna. Przed finałową prezentacją wszystkie czeka dużo pracy – treningi na siłowni, spotkania z dietetykiem, makijażystką oraz specjalistkami od mody i stylu.
Daria Kwiatkowska

Ma 19 lat. Mieszka w Skierniewicach. To tegoroczna maturzystka, ukończyła klasę biologiczno-chemiczną w LO w skierniewickim Ekonomiku. Niedawno podjęła swoją pierwszą pracę, zajmuje się sportem.

 
Karolina Dąbrowska

To 17-latka z Płyćwi. Uczy się w ZS nr 4 na kierunku technik-automatyk sterowania ruchem kolejowym, po wakacjach pójdzie do II klasy. W wolnym czasie lubi jeździć na rolkach, czytać książki, słuchać muzyki.

 Wiktoria Dycha

Pochodzi z Zamościa, od niedawna mieszka w Skierniewicach. Ma 20 lat. Studiuje pedagogikę na skierniewickiej PWSZ na kierunku wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Marzy, by w przyszłości założyć prywatne przedszkole. Poza tym interesuje się kinematografią, wizażem, ale też grami komputerowymi.

 Martyna Krysińska

16-latka ze Skierniewic. W tym roku ukończyła Gimnazjum nr 3, po wakacjach będzie uczyć się w liceum kosmetycznym w ZS nr 4. Jak mówi, jest bardzo energiczna, otwarta, lubi poznawać nowe osoby, a w wolnym czasie kocha śpiewać.

 Dagmara Rymarczyk

Mieszkanka Esterki w gminie Nowy Kawęczyn. Ma 17 lat. Uczy się w branżowej szkole pierwszego stopnia w ZSZ nr 2 w Skierniewicach na kierunku kucharz. Po wakacjach będzie w trzeciej klasie. Po ukończeniu szkoły nie planuje jednak pracować w wyuczonym zawodzie.

 
Katarzyna Dyszkowska

Mieszka w Skierniewicach. Ma 17 lat. Przyjaciółka Dagmary, jednej z kandydatek. Razem uczą się w branżowej szkole pierwszego stopnia w ZSZ nr 2 w Skierniewicach na kierunku kucharz.

 Sandra Szewczyk

Skierniewiczanka. Ma17 lat, uczennica technikum o profilu organizacji reklamy w ZSZ nr 1 w Skierniewicach. Interesuje się grafiką komputerową, teatrem i kosmetologią. W przyszłości chciałaby pracować z dziećmi, marzy by zostać nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej.

 Klaudia Ceroń

Mieszkanka Lipiec Reymontowskich. Ma 17 lat, po wakacjach będzie uczyć się w klasie drugiej LO w Koluszkach w klasie o profilu matematyczno-przyrodniczym. Interesuje ją biologia i chemia. Poza tym od wielu lat śpiewa i tańczy w zespole ludowym im. Stanisława Władysława Reymonta.

 Aleksandra Rakowska

Skierniewiczanka, studentka kosmetologii w PWSZ. Po tym jak została najpiękniejszą studentką w rodzinnym mieście, wzięła udział w ogólnopolskim konkursie PWSZ-ek w Krośnie, gdzie również otrzymała koronę. Na co dzień jest roześmianą, wesołą dziewczyną. Do tego nie stroniącą od wyzwań, odważną.

 Maja Sokołowska

Ma 16 lat. Mieszka w Bełchowie, skończyła właśnie gimnazjum i stara się o miejsce w technikum ekonomicznym w Łowiczu. Lubi uczyć się matematyki i chemii. Interesuje ją też branża kosmetyczna. W wolnym czasie jeździ na rolkach. Od 6 lat gra na gitarze.

 Weronika Sałajczyk

16-letnia skierniewiczanka. Uczennica technikum architektoniczno-budowlanego w Warszawie. Interesuje się architekturą, chce w przyszłości projektować wnętrza i budynki. Od dziecka grała w Simsy, chętnie pomagała też tacie i dziadkowi we wszelkich remontach domu.

 Małgorzata Paradowska

Skierniewiczanka, 20 lat. Studiuje pedagogikę w PWSZ, po wakacjach rozpocznie naukę na II roku. Potem planuje dalej się uczyć, zrobić specjalność resocjalizację, by zostać kuratorem sądowym. Interesuje się sportem, głównie siatkówką, przez wiele lat czynnie uprawiała ten sport, ale od pewnego czasu ogląda tylko w telewizji.


WIĘCEJ o kandydatkach do tytułu tegorocznego Kwiatu Skierniewic w najbliższym wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy” w czwartek, 25 lipca.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 19

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 3
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 4
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Otrzymali pozwolenie. Będą poszukiwać w lasach

Koncert: Tyrmand to Jazz

Wyprawa na Safarii

Malujemy sercem – wernisaż wystawy w CKiS

Rodzinna manufaktura

Przyholuj we wtorek

Karnawałowy koncert

Mieszkańcy nie chcą biometanowni. Gmina znienia...

Pracownik przygnieciony przez maszynę...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA