(fot. Joanna Młynarczyk)

Wakacyjne koncerty organizowane w skierniewickim parku w ramach cyklu Muzyczne śniadanie na trawie to niewątpliwie propozycja trafiona w dziesiątkę. Ściągają tu prawdziwe tłumy mieszkańców i nie tylko. Za nami trzeci letni koncert. W niedzielę (11.08) zagrał Nivel.

Na koncerty do parku przychodzą całe rodziny, pod altaną spotykają się znajomi, przyjaciele. W minioną niedzielę, koncert w parkowej altanie był celem dla grupy rowerzystów z Milanówka. 20 cyklistów z sekcji turystyki rowerowej, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Milanówku, przyjechało do Skierniewic na wycieczkę.

– Nie planowaliśmy tutaj przyjechać, ale wypadła inna wycieczka i tak trafiliśmy do Skierniewic – mówi Adam Matusiak, prezes STR Milanówek. – Jest tu bardzo ładnie, podoba nam się, dlatego prawdopodobnie wrócimy jeszcze kiedyś na koncert – dodaje.

Czwórka instrumentalistów z Nivel zabrała publiczność w muzyczną podróż po różnych krajach. Repertuar zespołu cechuje różnorodność stylistyczna, unikalna interpretacja instrumentalna połączona z improwizacją oraz nawiązanie tematyczne do tradycyjnych pieśni różnych krajów, m. in. Francji, Hiszpanii, Argentyny, Węgier, Gruzji czy Macedonii.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 5

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.4277 sekundy