Sztab trenerski Skier-Vis zdecydował, że w sezonie 2019/2020 zobaczymy na parkietach lig wojewódzkich: młodziczki, kadetki i seniorki ze Skierniewic.

Sztab trenerski Skier-Vis zdecydował, że w sezonie 2019/2020 zobaczymy na parkietach lig wojewódzkich: młodziczki, kadetki i seniorki ze Skierniewic. (fot. Adam Michalski)

Miniony sezon 2018/2019 był dla klubu Skier-Vis Business Center Skierniewice bardzo udany. Kadetki zagrały w ćwierćfinale mistrzostw Polski, a przy odrobinie szczęścia podczas losowania grup 1/4 skierniewiczanki mogły zagrać nawet w półfinale. Przed nowym sezonem siatkarki przebywały na obozie w Grudziądzu, a od 20 sierpnia trenują w hali.

Sportowy sukces zebrał żniwo. Z klubem pożegnały się wyróżniające zawodniczki: Dominika Surlit i Aleksandra Supeł. Pierwsza będzie kontynuowała przygodę z piłką siatkową w zespole mistrza Polski Pałacu Bydgoszcz. Druga w klubie UKS Atena Warszawa. – O tym, że Ola pożegna się z zespołem wiedzieliśmy już po zakończeniu minionego sezonu. Rodzina podjęła decyzję o przenosinach do Warszawy, gdzie wypożyczona do nas siatkarka będzie trenowała – mówi Marek Leśniewicz. Zespół opuści także liderka Dominika Surlit. – Długo rozmawialiśmy w rodzicami Dominiki, którzy podjęli decyzję, by córka przeniosła się do Pałacu Bydgoszcz. Brak obu zawodniczek na pewno będzie odczuwalny – dodaje Marek Leśniewicz.

Po rozmowach z zawodniczkami, które sztab przeprowadził po zakończeniu minionego sezonu okazało się, że zdecydowana większość będzie chciała nadal trenować i grać w barwach klubu Skier-Vis Business Center Skierniewice.

W sezonie 2018/2019 klub na parkietach wojewódzkich reprezentowały dwie ekipy, młodziczki i kadetki. W nadchodzących rozgrywkach Skier-Vis Business Center Skierniewice będą reprezentowały trzy zespoły. – Długo myśleliśmy na temat zgłoszeń i ostatecznie podjęliśmy decyzję, że w sezonie 2019/2020 naszych barw broniły będą trzy zespoły: młodziczki, kadetki i seniorki – mówi Marek Leśniewicz.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Lekkoatetyczny projekt w Szkole Podstawowej nr 7

Druga runda Pucharu Polski 2022/2023 na raty

Druga porażka Jutrzenki w IV lidze

Pucharowe granie. Do walki włączają się ekipy z...

Pełna pula Jutrzenki na inaugurację. Beniaminek...

Siódmy etap wyścigów szosowych w Białej...

Trzecioligowa Unia rozpoczęła sezon 2022/2023

Jutrzenka Drzewce z Pucharem Starosty...

Anna Kłosińska finalistką konkursu trójskoku...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA