Młodzi lekkoatleci w Aleksandrowie Łódzkim mieli możlwość spotkać reprezentantów Polski. Na zdjęciu z Karolem Hoffmannem.

Młodzi lekkoatleci w Aleksandrowie Łódzkim mieli możlwość spotkać reprezentantów Polski. Na zdjęciu z Karolem Hoffmannem. (fot. UKS Vis)

Lekkoatleci UKS Vis Skierniewice po obozie sportowym i półkoloniach zainaugurowali powakacyjną część sezonu 2019. W niedzielę (31.08) grupa zawodników, z sukcesami wystartowała w Otwartych Mistrzostwach Aleksandrowa Łódzkiego.

W kategorii open 3. miejsce w konkursie trójskoku zajęła Anna Kłosińska z wynikiem 10.40 m. W rywalizacji U16 skierniewiczanie zdobyli 4 medale. Na drugim stopniu podium zameldowały się Anna Bibik i Aleksandra Tarnowska. Pierwsza po konkursie skoku w dal z wynikiem 4.84 m. Druga po biegu na 300 metrów (czas 45.99 sek.). Ania zajęła także 3. miejsce w rywalizacji sprinterskiej. Czas 13,74 sek. na 100 metrów dał skierniewiczance 3. miejsce. Także 3. był Wojciech Żaczkiewicz w biegu na 200 metrów przez płotki. Podopieczni Jolanty Barskiej i Joanny Korwek zajmowali także dobre miejsca za podium. Wojciech Żaczkiewicz był 4. w biegu na 100 metrów z czasem 12,31. Dobre 6. miejsce w rzucie oszczepem (30,46 m) zajął Nikodem Grzejszczak. Julia Łojszczyk zajęła 8. pozycję w pchnięciu kulą z wynikiem

8.09 m.

W zawodach wziął także udział skierniewicki weteran bieżni Krzysztof Garbicz, który dystans 100 metrów pokonał w czasie 11,94 sek. – Cieszę się, że po wakacyjnej przerwie ponownie udało mi się złamać magiczną dla mnie barierę 12 sekund – mówi Krzysztof Garbicz. W zawodach po raz pierwszy w przygodzie z lekką atletyką dystans 100 metrów pokonał syn Krzysztofa Alex. Czas 14.69 to 2 wynik w tabelach w roczniku 2008. – To oczywiście o niczym jeszcze nie świadczy, ale bardzo podbudowuje i motywuje – mówi dumny tata.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Piątka najlepsza w powiatowym etapie piłkarskich...

Sześć medali pływaków UKS w prestiżowych...

Wyścig Trzech Lilii, dziecięce ściganie

Sześć prób na inaugurację sezonu. W niedzielę...

Trwa lekkoatletyczny cykl na obiekcie, który jest...

Piątka najlepsza w czwórboju lekkoatletycznym

Wyścig Trzech Lilii tylko jednodniowy

Drużynowa lekka atletyka na stadionie przy ulicy...

Siatkarski Memoriał im. Wojciecha Skrzypińskiego

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA