z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2019 | 21:27 komentarzy 1

(fot. Joanna Młynarczyk)

Ależ to były emocje! Na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach odbył się organizowany przez Redakcję Głosu Skierniewic i Okolicy konkurs Kwiatuszek Skierniewic. W trzeciej edycji zabawy udział wzięła trzynastka fantastycznych małych skierniewiczan.

Maluchy tańczyły, opowiadały na scenie o swoich ulubionych owocach i warzywach. Towarzyszyły im tancerki z Akademii Tańca 4-20, pod okiem których maluchy przygotowywały program. Imprezę poprowadziła Anna Wójcik-Brzezińska, redaktor naczelna tygodnika „Głos”.

Popisom dzieci bacznie przyglądało się jury w składzie: Renata Burzyńska (redakcja „Głosu Skierniewic i Okolicy”), Krystyna Cieślak (radna skierniewicka), Piotr Bigos (kierownik Kinoteatru Polonez), Paweł Kalarus (Hurtownia Super Cena), Małgorzata Rosak (Sala Zabaw Urwis), Bożena Łukasik (dyrektor Przedszkola Małych Odkrywców), Beata Pacocha (dyrektor Przedszkola Zielony Zakątek), Małgorzata Zembrzuska (mama Kwiatuszka Skierniewic I edycji), Monika Seroczyńska (mama Kwiatuszka Skierniewic II edycji).

Szanowne jury oceniało naturalność i swobodę występu, przebojowość dziecka, a w drugim wyjściu pomysłowość stroju i ruch sceniczny. Po podliczeniu wszystkich punktów, I miejsce i tytuł Kwiatuszka Skierniewic 2019 otrzymała Antonina Madejska. Do niej też powędrowały nagrody i tytuł Kwiatuszka Czytelników Głosu Skierniewic i Okolicy. I Wicekwiatuszkiem została Iga Szwed, a II Wicekwiatuszkiem Nadia Soroka.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie odebrały dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Fotoreportaż z konkursu także w wydaniu „Głosu Skierniewic i Okolicy”, 19 września.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 8

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ruda 0 8 miesięcy temu

  Przepiękne, profesjonalne zdjęcia. Super

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2797 sekundy