Za nami druga odsłona biegu i spaceru z PSYjacielem.

Za nami druga odsłona biegu i spaceru z PSYjacielem. (fot. Adam Michalski)

Ponad 200 miłośników zwierząt i aktywnego spędzania czasu wzięło udział w drugiej edycji biegu i spaceru z PSYjacielem. Wydarzenie miało miejsce w niedzielę (6.10), a uroczystego otwarcia dokonał prezydent Krzysztof Jażdżyk.

Zarówno bieg jak i spacer odbyły się na dystansie 3,5 kilometra. Głównymi założeniami wydarzenia były: popularyzacja opieki nad psami, aktywny wypoczynek w towarzystwie psa, czy przeciwdziałanie bezdomności zwierząt. Impreza miała dobroczynny charakter. Całość opłat startowych zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji Pomocy Zwierzętom ROKA. Podczas imprezy można było porozmawiać z behawiorystą, był zorganizowany bazarek, z którego dochód przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji ROKA.

Organizatorem zawodów była Fundacja Pomocy Zwierzętom Roka w Skierniewicach. Współorganizatorami: Urząd Miasta Skierniewice, Ośrodek Sport i Rekreacji w Skierniewicach oraz ZUM Skierniewice.

Bieg poprzedziła profesjonalna rozgrzewka, a później, każdy z uczestników, nie rzadko całe rodziny, mogły pokonać trasę w towarzystwie mieszkańców schroniska. Na mecie na wszystkich czekał słodki poczęstunek, owoce, każdy wrócił do domu z pamiątkowym medalem.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się 23 września 2018 roku.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 7

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2837 sekundy