Industria Poetica w Biurze Wystaw Artystycznych

(fot. Joanna Młynarczyk)

Tym razem w galerii sztuki współczesnej można oglądać fotografie, które prezentuje łódzki artysta Tymoteusz Lekler. Ekspozycja w Biurze Wystaw Artystycznych w Skierniewicach będzie czynna do 1 grudnia.

– Przez kilka lat odwiedzałem i fotografowałem miejsca porzucone, zniszczone, niechciane… miejsca w dużej części martwe, a znajdujące się w różnych miastach w Polsce, a także za granicą. Takie właśnie miejsca nieczynne, zupełnie zapomniane mogą być dla artysty bardzo inspirujące – zwraca uwagę Tymoteusz Lekler. – Wykorzystałem je, czujnie poruszając się w nich z aparatem, zebrałem ciekawy materiał. Tytuł „Industria Poetica” nawiązuje właśnie do tych wszystkich odwiedzanych miejsc, a związanych z przemysłem, z różnymi obiektami – dodaje. Jak przyznaje artysta, materiał do wystawy zbierał około 5 lat. Skierniewicka prezentacja jest częścią większej wystawy, która znajduje się w galerii w Szczecinie.

Jak oceniasz ten artykuł?

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA