W swoim ostatnim w tym roku meczu, siatkarze z Żyrardowa, zmierzyli się z wiceliderem tabeli – Huraganem Wołomin. Było to zatem najważniejsze z tegorocznych spotkań.

Chwilę przed meczem, licznie przybyli kibice zadawali sobie spotkanie, czy zawodnicy ,Lnu” i tym razem odniosą zwycięstwo i tym samym utrzymają pozycję lidera tabeli oraz miano kompletnego i niepokonanego zespołu. Komplet wywalczonych w poprzednich spotkaniach punktów do czegoś zobowiązywał.

Pierwszy set potwierdził dominację naszych zawodników. Spokojna i pewna wygrana, chyba ich jednak za bardzo rozluźniła, bo w drugim secie to goście okazali się lepsi i doprowadzili do remisu. Tym samym, nasza drużyna straciła pierwszego seta w tych rozgrywkach.

Porażka w drugiej partii podziałała niczym kubeł zimnej wody i wywołała sportowa złość. Pełna koncentracja spowodowała, że w kolejnych setach to nasi siatkarze okazali swoją wyższość i wygrali całe spotkanie 3:1.

Tym samym umocnili się na pozycji lidera rozgrywek.

Już niebawem (7.01.2020) nasi siatkarze udadzą się na mecz z Olimpijczykiem Mszczonów. Jak to zawsze bywa w przypadku derbów, emocji z pewnością nie zabraknie.

mawid

Maciej Widawski

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.299 sekundy