(fot. Joanna Młynarczyk)

Miejska Biblioteka Publiczna w Skierniewicach zaprosiła (17.01) na spotkanie z Marcinem Sergiuszem Przybyłkiem, promujące jego najnowszą książkę „Symfonia życia”.

Swoich czytelników zna zwykle z niedużych konwentów fantastycznych, które chętnie odwiedza.  

– Gościłem już co najmniej trzy razy na skierniewickim SkierConie, mam tu wielu przyjaciół – miłośników fantastyki, chociaż ostatnia książka „Symfonia życia” nie należy do czysto fantastycznych – przyznaje Marcin Sergiusz Przybyłek. – Podczas podobnych spotkań rozmawiamy o wszystkim – filmach, teoriach fizycznych, ale oczywiście najwięcej o książkach i literaturze. Ludzie zajmują się tak wieloma pasjami, dla mnie często egzotycznymi, że z przyjemnością z nimi o nich rozmawiam. Nie ukrywam, że spotkania te są dla mnie niezwykle inspirujące – podkreślił Marcin Przybyłek.

Ogrom pasji również samego autora – który z wykształcenia jest lekarzem medycyny trenerem oraz konsultantem biznesowym, wizjonerem, filozofem i aktorem – gwarantuje, że spotkanie z nim to świetna okazja do poruszenia wielu różnorodnych tematów. I taką właśnie okazję mieli dziś skierniewiczanie.

Spotkanie w bibliotece zorganizowane zostało we współpracy z Cechem Fantastyki SkierCon i Wydawnictwem IX. Było także okazją do zdobycia książki z imienną dedykacją autora. Poprowadziła je Anna Traut-Seliga, prezes stowarzyszenia SkierCon.


Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1851 sekundy