na sygnale

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 stycznia 2020 | 19:57 komentarzy 15

(fot. MRA)

O prawdopodobnym postrzeleniu poinformowali nas działacze Mazowieckiego Ruchu Antyłowieckiego. Policja potwierdza informacje.

– Dzisiaj po godzinie 9 w miejscowości Lutkówka Druga (gm. Mszczonów) doszło do wypadku podczas polowania. Postrzelony w łydkę został 43-letni myśliwy – informuje asp. sztab. Tomasz Adamczyk, rzecznik żyrardowskich policjantów.Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, niefortunny strzał padł, gdy myśliwi stali w linii, oczekując na naganiane w ich kierunku dziki. 43-letniego myśliwego postrzelił, inny 48-letni myśliwy.

– Polowanie było planowane i właściwie oznakowane, a myśliwi byli trzeźwi. Poszkodowany przebywa aktualnie w szpitalu i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu wykonano czynności procesowe i prowadzone jest postępowanie przygotowawcze – dodaje Adamczyk.

Niedługo po zdarzeniu byli działacze Mazowieckiego Ruchu Antyłowieckiego. Dalsze informacje, które od nich uzyskaliśmy będziemy jutro (20.01) potwierdzali.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 8

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 4
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~gość 0 8 miesięcy temuocena: 38% 

  BADAŃ KONTROLI WZROKU ! , słuchu oraz badań na czas reakcji i syntezę myślenia przed polowaniem nie było ? . Czy dobrze na pewno przygotowali się do polowania ? .Dobrze wyspali się przed polowaniem ? zapewnili asystę i pomoc medyczną pod czas polowania oprócz weterynarza ? Skoro tacy " TRZEŹWI ! ? " to czemu ręka w czasie strzału chodziła jak "delirium tremens" w 3 fazie choroby alkoholowej . Przez "objawy abstynenckie " dzik został uratowany a złego człowieka spotkała krzywda.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Monika -1 8 miesięcy temuocena: 19% 

  Lornetka i Anioł.. najczęściej jest tak, że mianem ciepłych określają innych właśnie takie ciepłe parówy jak wy.. Wyjmijcie lepiej ręce z odbytów i idźcie sypać kukurydzę pod ambonami by łatwiej zabijać bezbronne zwierzęta. Bo tak własnie robi mysliwska hołota . To + nielegalne poletka kukurydzy po lasach by przyciągać zwierzęta na strzał + paśniki 15 metrów od ambon. Aktywiści mają tysiące zdjęc dokumentujących czym dziś jest "honor" myślwego. Blizej wam do pedofili których rajcuje krzywda bezbronnego dziecka niż do mężcyzn. To wy jesteście ciepli. Amen.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karol Kuligowski, Olsztyn (do niedawna Żyrardów) -2 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Potępiasz myśliwych? Przyjedź do Olsztyna i zobacz jak dziki ryją po trawnikach, jak watahami przechodzą przez osiedla, jak niekiedy strach wracać z pracy czy wyjść na spacer z psem. Niektóre dziki zachowują się przyjaźnie, ale nie pozwalajmy sobie na ufność. Postanowiono usypiać złapane dziki, ale pewnego dnia weterynarz odmówił wykonania tej czynności i kazał te zwierzęta wypuścić, bo w pułapkę wpadły locha z młodymi,. Innego dnia uśpiono pięć osobników, ale to kropla w morzu. Może lepiej sypać im do pokarmu środki osłabiające popęd seksualny? Tak więc panowie myśliwi przyjeżdżajcie do Olsztyna -mieszkańcy Wam podziękują.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~miron -3 8 miesięcy temuocena: 93% 

  hołotą to są ci wszyscy pseudo aktywiści na usługach wielkich korporacji a odstrzał dzikich zwierząt musi być przeprowadzany dla równowagi i dla bezpieczeństwa a już porównanie myśliwego do pedofila daje do myślenia czy u ciebie wszystko pracuje w główce normalnie?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~gajowy -4 8 miesięcy temuocena: 18% 

  Ale, że trzeźwi, to nie uwierzę... Tylko wodę pili, jak zwierzęta??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~F.S. -5 8 miesięcy temuocena: 56% 

  Dobrze, że to nie był ten myśliwy dentysta ze Skierniewic, bo w porywie nowej fantazji postrzeliwszy myśliwego podszedłby z nożem i powoli dobijał. I oczywiście wszystko sfilmował i puściłby do internetu.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jakub -6 8 miesięcy temuocena: 10% 

  Młodocian, ogarnij się, ludzie przechodzą na wegetarianizm i weganizm milionami na całym świecie. Niedługo mięsiarze zapatrzeni w swoje lodówy wypełnione zwłokami jak w obrazek Przenajświętszej staną się obciachem, takim samym jak wąsacze, sandalarze w skarpetach frote, czy wrzeszczący rezydent pałacu Maliniak..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anioł -7 8 miesięcy temuocena: 89% 

  Joanna nie wypowiadaj się na temat o którym nie masz pojęcia myj gary i cisza Jakub ciepły chłopcze co ty wiesz życiu komputer i telefon to twój świat młodociany masz rację. Ale tepaki tego nie rozumieją nigdy żreja mięcho co dzień a drugim nie pozwola. Mafia ekoswirow.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Do -8 8 miesięcy temu

  Jaki ty głópi sałatę chyba wpierdalasz

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Joana -9 8 miesięcy temuocena: 0% 

  To sobie ogrodz pole! Czy za trudne? A Ty młodociany poczytaj o zmianie klimatycznej. Bo to Twoja przyszłość!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karol Kuligowski -10 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Zmiana klimatyczna? Eko(nie)logiczna bzdury

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Jakub -11 8 miesięcy temuocena: 36% 

  Teraz mysliwi będą pastwić się nad bezbronnymi zwierzętami przy pomocy broni wyposażonej w tłumiki. Postrzelenia i śmierć postronnych osób to tylko kwestia czasu . Za śmierć podziekujecie ministrowi Ardanowskiemu (PiS) i Polskiemu Związkowi Łowieckiemu ale także Sejmowi i Senatowi RP. Tak głosowali idioci i zbrodniarze.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Lornetka -12 8 miesięcy temuocena: 75% 

  Mam syna Jakuba ale na szczęście nie jest ciepły jak ty. O jakich wypadkach piszesz na drogach są co dzień takich jak ty powinno się do więzienia bez sądu zamykać na dożywocie szczucie i podjudzanie idiota to ty. jestes mam nadzieję że nie będziesz przekazywał dalej genów bo to byłaby zbrodnia.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Życiowy młodocian -13 8 miesięcy temuocena: 100% 

  Powinno się takie osoby izolować Odetną ci mięso z biedronki Zamkną mc Donalda To zdechniesz Zero kontaktu z naturaą Mówię o przedmówcy

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Pawel -14 8 miesięcy temuocena: 88% 

  Wypadki zdarzaja sie wszędzie A Tobie dam motyke i porownasz pola zbuchtowane przez dziki zobaczymy jaki wtedy będziesz mądry!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2633 sekundy