Trzech przyjaciół z tatami założyło Akademię Sztuk Walki Tiger. Na sportowej mapie miasta stowarzyszenie funkcjonuje 1,5 roku, a w klubie trenuje już blisko 150 młodych adeptów judo. Na zajęciu od lewej: Andrzej Umański, Krzysztof Ciszewski i Paweł Mróz.

Trzech przyjaciół z tatami założyło Akademię Sztuk Walki Tiger. Na sportowej mapie miasta stowarzyszenie funkcjonuje 1,5 roku, a w klubie trenuje już blisko 150 młodych adeptów judo. Na zajęciu od lewej: Andrzej Umański, Krzysztof Ciszewski i Paweł Mróz. (fot. Adam Michalski)

Po latach wspólnych treningów, sukcesów na arenie krajowej, zdecydowali się na nowy rozdział w swojej przygodzie ze sportem. Trzech przyjaciół z tatami Krzysztof Ciszewski, Paweł Mróz i Andrzej Umański powołali do życia Akademię Sportów Walki Tiger. Po 16 miesiącach funkcjonowania w nowym stowarzyszeniu trenuje już blisko 150 adeptów judo.

Pierwsze nabory Akademia zorganizowała po wakacjach 2018 roku.

– Po pierwszych naborach byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni liczbą osób, które zdecydowały się nam zaufać – mówi Paweł Mróz jeden z założycieli ASW Tiger. – Skala zainteresowania i liczba chętnych dały nam dodatkową energię do działania – dodaje.

Miniony 2019 rok był dla klubu bardzo udany.

W styczniu 2020 roku, po 16 miesiącach funkcjonowania Akademia to już blisko 150 zawodniczek i zawodników trenujących regularnie judo,

– Jest nas więcej, bo Tygrysy to także do wiele osób nas wspierających – rodziny naszych zawodników, koleżanki i koledzy, którzy wspierają nas i dobrym słowem i pomagają chociażby w wielu akcjach promocyjnych klubu. Kasia Białkowska, Damian Lesiak, Damian Pruszkowski, Mateusz Chmurski, Adrian Prochaska, Michał Woźniak, Kamil Kroc, Maciek Dymecki, Rafał Pawelec, pomimo tego, że już nie spotykamy się codziennie na treningach to wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć i pokazujemy także, że judo to nie tylko sport, ale także przyjaźnie na całe życie – zaznacza Paweł Mróz.

Podsumowanie 1,5 roku funkcjonowania Akademii w najnowszym (23.01) wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy".

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 11

 • 9
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Sześć medali Wojowników w ostatnim starcie przed...

Rajd Lata w upale

Młodzież Widoku nie dała rady. Czwarta liga musi...

Umowa podpisana. Mirbud przebuduje miejski stadion...

Pływalnia Miejska zamknięta przez dwa pierwsze...

Dawid Kroczek nowym trenerem Unii Skierniewice

Piotr Kocęba zakończył przygodę w roli trenera...

Przed młodzieżą Widoku ten najważniejszy mecz

Mistrzyni Europy z wizytą w Academii Gorila