Młodzi żyrardowscy tenisiści wypadli bardzo dobrze podczas turnieju rozegranego na kortach Centralnego Klubu Tenisowego w Grodzisku Mazowieckim.

Młodzi żyrardowscy tenisiści wypadli bardzo dobrze podczas turnieju rozegranego na kortach Centralnego Klubu Tenisowego w Grodzisku Mazowieckim. (fot. Matchpoint)

Bardzo udanie 2020 rok rozpoczęli tenisiści Matchpoint Żyrardów. W Grodzisku Mazowieckim, na kortach Centralnego Klubu Tenisowego z bardzo dobrej strony zaprezentowali się skrzaty z Żyrardowa.

Przy Fundacji De Arte Athletica odbył się turniej WTK w kategorii U12. Żyrardowski klub reprezentowali: Maja Nowak, Tosia Gawronek, Lena Wiśniewska, Mateusz Nowak, Bartek Raztawicki i Paweł Kolasa.

W grze podwójnej chłopców Bartek Raztawicki w parze z Franciszkiem Ulatowskim zajęli 2. miejsce, a Paweł Kolasa z Mateuszem Nowakiem 3. miejsce.

W singlu Paweł Kolasa rozstawiony z numerem 4 dotarł do finału, w którym po zaciętym meczu pokonał turniejową "jedynkę", Antoniego Szarego, wynikiem 7:6(6) 6:4.

Już za 2 tygodnie na Mazowszu rozpoczną się ferie zimowe. Klub Matchpoint zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w turnieju tenisa przy okazji przerwy w nauce. Gry toczyć się będą w trzech kategoriach: singiel, debel, mikst.

Turniej rozpocznie się w sobotę (8.02). Zgłoszenia przyjmowane będą do czwartku (6.02), a dzień później (7.02) odbędzie się losowanie.

Trwają także zapisy na ferie zimowe z tenisem. Pierwszy turnus ferii z tenisem rozpocznie się w poniedziałek (10.02) a zakończy w piątek (14.02). Drugi turnus ruszy tydzień później (17.02), a zakończy się 21.02. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 8.30-16.30.

Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zajęciach ogólnorozwojowych, a także w różnego rodzaju grach i zabawach.

 

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Sześć medali Wojowników w ostatnim starcie przed...

Rajd Lata w upale

Młodzież Widoku nie dała rady. Czwarta liga musi...

Umowa podpisana. Mirbud przebuduje miejski stadion...

Pływalnia Miejska zamknięta przez dwa pierwsze...

Dawid Kroczek nowym trenerem Unii Skierniewice

Piotr Kocęba zakończył przygodę w roli trenera...

Przed młodzieżą Widoku ten najważniejszy mecz

Mistrzyni Europy z wizytą w Academii Gorila