Nie wszystkim podoba się pomysł wybudowania strzelnicy w Bolimowie.

Nie wszystkim podoba się pomysł wybudowania strzelnicy w Bolimowie. (fot. Beata Pierzchała)

Przeciwnicy budowy strzelnicy zaostrzają działania. Do urzędu gminy trafiło wezwanie przedsądowe, które wzywa urzędników do usunięcia błędów w planie zagospodarowanie przestrzennego. Urzędnicy twierdzą – błędów nie ma.

– W podjętych decyzjach w sprawie planu zagospodarowania przestrzennego nie ma błędu, jesteśmy tego pewni – mówi Patryk Kołosowski, zastępca wójta gminy Bolimów. – Ale istnieje w polskim prawie droga odwoławcza, którą można zastosować w przypadku każdej decyzji administracyjnej – Naczelny Sąd Administracyjny. Mieszkańcy gminy złożyli do tego właśnie sądu odwołanie w sprawie niedawno uchwalonego planu przestrzennego. Sprawy w sądzie nie odbywają się z dnia na dzień, z pewnością potrwa to, co najmniej trzy miesiące.

– Musimy zrezygnować z dotacji, która została nam przyznana, bo teraz nie uda nam się jej wykorzystać w wyznaczonym terminie – tłumaczy wójt Stanisław Linart.

Cały artykuł w bieżącym wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy", z 5 marca.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.1639 sekundy