(archiuwm prywatne)

Aktywność ich samych zadziwia. – Jesteśmy zaskoczeni, że aż tyle wydarzyło się w 2019 roku – mówi Krzysztof Sobczyk prezes Stowarzyszenia Gospodyń i Gospodarzy w Bartnikach. W stowarzyszeniu odbyło się walne zebranie organizacji, zarząd dostał absolutorium. Zmienił się też skład komisji rewizyjnej, odeszła Hanna Zaremba, a w jego skład weszły: Barbara Jagielska i Elżbieta Kochanek.

Stowarzyszenie w zeszłym roku współpracowało z OSP Bartniki, Klubem Sportowym Relax Radziwiłłów, Zespołem Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach, Stowarzyszeniem Seniorów Promyk.

W walnym zebraniu uczestniczyło 46 osób. W ostatnich 12 miesiącach wydarzyło się bardzo wiele, były wyjazdy do teatru, tradycyjne spotkania świąteczne i konkurs wielkanocny.

Przed świętami członkowie organizacji odwiedzili z prezentami Dom Dziecka w Skierniewicach, zorganizowali także zabawę z okazji święta najmłodszych pod hasłem „Olimpiada Radości”, która została połączona z pierwszym Biegiem Radości. Były wycieczki rowerowe oraz udział w dożynkach, festiwalu dobroczynności i Jarmarku Bożonarodzeniowym w Żyrardowie.

– Oprócz tego spotykaliśmy się podczas lepienia pierogów i na zabawach tanecznych organizowanych przez nasze Stowarzyszeń – dodaje Krzysztof Sobczyk.

W tym czasie w stowarzyszeniu pojawiło się 11 nowych członków a odeszło 15.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2267 sekundy