Pływalnia Miejska NAWA będzie na pewno zamknięta do 25 marca.

Pływalnia Miejska NAWA będzie na pewno zamknięta do 25 marca. (fot. Adam Michalski)

Od czwartku (12.03) zamknięta jest Pływalnia Miejska NAWA. Odwołane są wszystkie imprezy sportowe na marzec i kwiecień. − Liczbę pracowników w obiekcie ograniczyliśmy do minimum, pozostali pracują nad zalewem − mówi Tomasz Przybysz, prezes NAWY.

− Zapadła decyzja o zamknięciu pływalni do 25 marca. Teoretycznie w czwartek (26.03) wszystko ma wrócić do normy. Jednak wydaje mi się, że ten czas zostanie wydłużony − mówi Tomasz Przybysz.

Odwołane zostały imprezy pływackie organizowane w pływalni przez Łódzki Okręgowy Związek Pływacki zaplanowane na koniec marca (30 i 31.03) oraz początek kwietnia (3.04).

Nie odbędą się także "Pływackie Pląsy" (17.04), których organizatorem miała być pływalnia oraz Finał Skierniewickiej Szkolnej Ligi Pływackiej (28.04).

Prezes obiektu na osiedlu Widok ograniczył do minimum liczbę pracowników przebywających w zamkniętej pływalni. – Praktycznie w obiekcie jest tylko administracja, duża część personelu pływalni pracuje nad zalewem Zadębie, gdzie przygotowuje obiekt do sezonu – dodaje prezes.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3187 sekundy