Dziś (27.03) po godzinie 7 rano w auto prowadzone przez 48-letnią mieszkankę gminy Łyszkowice wjechał 62-latek z gminy Maków. Przestraszona kobieta zadzwoniła po poradę, bo mężczyzna przekonywał ją, żeby nie wzywała policji.

Mężczyzna na skuterze wyjechał z polnej drogi i wjechał wprost na auto 48-latki, uderzył w drzwi kierowcy, potłukła się szyba i lusterko.

– Bardzo się przestraszyłam – opowiada kobieta. – Nie wiedziałam co się dzieje. Zatrzymałam samochód, który jechał z przeciwka. Kierowca pomógł mi zatrzymać kierowcę skutera i mimo, że prosił, żeby nie wzywać policji posłuchałam rady przyjaciela i powiadomiłam o zdarzeniu komendę w Skierniewicach. Policja bardzo szybko przyjechała i zajęła się sprawcą.

Zarówno sprawca kolizji, jak i kierująca samochodem marki Ford Focus zostali poddani badaniu alkomatem.

– Okazało się, że mężczyzna ma 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu – mówi podkom. Robert Zwoliński z Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach. – Trwają dalsze czynności, sprawa zostanie skierowana do sądu.

Kodeks karny przewiduje, że kto znajdując się wstanie nietrzeźwości prowadzi pojazd mechaniczny podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 12

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 3
  ZASKAKUJĄCY
 • 3
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2869 sekundy