Krzysztof Puszcz, komendant Komisariatu Policji w Mszczonowie, przyznaje, że pomoc finansowa pozwoli na zorganizowanie dodatkowych patroli, szczególnie w wakacje.

Krzysztof Puszcz, komendant Komisariatu Policji w Mszczonowie, przyznaje, że pomoc finansowa pozwoli na zorganizowanie dodatkowych patroli, szczególnie w wakacje. (Justyna Napierała)

50 tysięcy złotych samorząd Mszczonowa przeznaczył w tym roku na wsparcie Komisariatu Policji w Mszczonowie. Dzięki temu będą dodatkowe patrole.

– Cieszymy się z tego, każda godzina dodatkowego patrolu kosztuje 20 złotych – mówi Krzysztof Puszcz komendant Komisariatu Policji we Mszczonowie.

Dzięki dodatkowym środkom między innymi w wakacje będą delegowani policjanci do dodatkowej pracy. W swoim wolnym czasie jednostkę mogą zasilić ci z pionu kryminalnego, wykroczeń drogowych czy z innych niż mszczonowski komisariat.

Samorząd od lat wspiera policję, bo funkcjonariuszy i tak brakuje, w samym Mszczonowie jest zaledwie jeden dzielnicowy.

Na ostatniej sesji burmistrz Józef Grzegorz Kurek deklarował zatrudnienie policjanta, doświadczonego który planuje w przyszłym roku emeryturę.

Samorząd z własnego budżetu zapłaciłby za jego służbę.

Oddany niedawno nowy budynek Komisariatu w Mszczonowie powstał na ofiarowanej przez gminę działce. Dzięki temu policjanci mają dobre warunki do pracy.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2579 sekundy