Odkażanie przystanków autobusowych.

Odkażanie przystanków autobusowych. (Urząd Gminy Radziejowice)

Pracownicy lokalnych sklepów, banku, ośrodka zdrowia, Domu Pomocy Społecznej dostali dziś (10.04) od radziejowickiego samorządu płyny do dezynfekcji. Od 8 kwietnia do dziś odkażane i myte były przystanki autobusowe i wejścia do przychodni zdrowia oraz urzędu, informuje wójt Urszula Ciężka.

Dodatkowo 100 maseczek gmina przekazała policjantom Komisariatu Policji w Mszczonowie, a strażacy z OSP Radziejowice, OSP Korytów i OSP Kuklówka zostali wyposażeni w kombinezony ochrony osobistej, gogle, maseczki, rękawiczki i płyny do dezynfekcji (do rąk oraz powierzchni).

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radziejowicach są na bieżąco w kontakcie z podopiecznymi.  Radziejowiccy urzędnicy dostarczają żywność osobom, które zgłosiły taką potrzebę.

Ruszyła akcja „Dbam o siebie i swoich bliskich”, która polega na zamieszczeniu informacji jak chronić nos i usta oraz instruktaż samodzielnego przygotowania osłony twarzy.

Osoby, które nie są w stanie samodzielnie przygotować takiej osłony lub pozyskać maseczki, od środy 14 kwietnia mogą zgłaszać zapotrzebowanie pod numerem telefonu: 788-066-888.

W trudnym czasie kwarantanny jest także możliwość skorzystania z konsultacji z psychologicznej, dyżuruje Tomasz Szustakiewicz pod numerem telefonu 608-078-257.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2765 sekundy