(fot. Włodzimierz Szczepański)

Zmiana kandydata na prezydenta w trakcie kampanii wyborczej? W większości komentujących na Twitterze decyzję przyjęła negatywnie. Poseł PiS z naszego regionu stwierdził: – Katastrofa Platformy.

Kandydatem Koalicji Obywatelskiej na głowę państwa będzie Rafał Trzaskowski, obecnie prezydent Warszawy. Decyzja wzbudza liczne komentarze. Zwłaszcza prawa strona polityczna nie kryje zadowolona.

CZYTAJ TAKŻE: - Konferencja w polu. Kosiniak-Kamysz ruszył w teren

Od dłuższego czasu twierdzili, że walka opozycji w sprawie przesunięcia terminu wyborów, to chęć przedłużenia walki wyborczej, gdyż kandydaci opozycji wypadają słabo w sondażach. Tak argumentował m.in. poseł PiS Maciej Małecki z okręgu, w którym jest Żyrardów. Teraz również zabrał głos.

– To jest katastrofa Platformy. Tak nie zachowuje się poważna partia polityczna. Finał jest taki, że dzisiaj osamotniona przez swoich kolegów pani #MKB ogłasza rezygnację, do czego jak możemy się domyślić została przymuszona brutalną wewnętrzną grą polityczną – Maciej Małecki mówił dla telewizji publicznej komentował decyzję KO.

fot. /twitter.com/malecki_m

Czy poseł słusznie ocenił?

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3357 sekundy