– Na MOJEeKINO.PL będzie można zobaczyć filmy ambitne i wartościowe, a ponadto dostępne będą duże wydarzenia festiwalowe, artystyczne, spotkania z ludźmi filmu – zapowiada Ewa Pawlik.

– Na MOJEeKINO.PL będzie można zobaczyć filmy ambitne i wartościowe, a ponadto dostępne będą duże wydarzenia festiwalowe, artystyczne, spotkania z ludźmi filmu – zapowiada Ewa Pawlik. (fot. Joanna Młynarczyk)

Skierniewickie kino Polonez przystąpiło do największej na świecie platformy wirtualnego kina. – Na MOJEeKINO.PL zapraszam już dziś (21.05) wieczorem – zachęca Ewa Pawlik.

Stowarzyszenie Kin Studyjnych powołało do życia platformę kin studyjnych MOJEeKINO.PL. Przystąpił do niej skierniewicki Polonez.

– Po dwóch miesiącach braku możliwości wyjścia do kina, widzowie będą mogli poczuć namiastkę prawdziwego kina w swoim domu – zachęca do odwiedzin kina Ewa Pawlik. – Zyskamy w ten sposób trzecią, wirtualną salę. Będę mogła na nią odsyłać na przykład widzów zainteresowanych filmami, które zostały zdjęte z aktualnego repertuaru – zapowiada.

Na platformę widzowie będą mogli wchodzić ze strony mojeekino.pl, ale też za pośrednictwem strony kina Polonez. Znajdą filmy ambitne i wartościowe, a także duże wydarzenia festiwalowe, artystyczne oraz spotkania z ludźmi filmu – zapowiada.

Na najbliższe 3 dni wspólnie z Stowarzyszeniem Kin Studyjnych, Polonez przygotował pokazy 3 filmów, które dotąd nie miały kinowej premiery.
21 maja (czwartek), godz. 20.30 „JEZIORO DZIKICH GĘSI”/ Chiny, Francja 2019
22 maja (piątek), godz. 20.30 „ASYSTENTKA”/ USA 2019
23 maja (sobota ), godz. 2030 „ŻEGNAJ, MÓJ SYNU”/ Chiny 2019
 

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 6

 • 5
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3254 sekundy