Trenerzy i założyciele Akademii Sztuk Walki Tiger, Andrzej Umański, Krzysztof Ciszewski i Paweł Mróz mogą ponownie stacjonarnie pracować z dziećmi i młodzieżą po dwóch miesiącach treningów zdalnych.

Trenerzy i założyciele Akademii Sztuk Walki Tiger, Andrzej Umański, Krzysztof Ciszewski i Paweł Mróz mogą ponownie stacjonarnie pracować z dziećmi i młodzieżą po dwóch miesiącach treningów zdalnych. (fot. Adam Michalski)

Młodzi adepci judo z Akademii Sztuk Walki Tiger zajęcia wznowili już w drugim etapie odmrażania sportu. Młodzież, z trenerami pracowała nad formą na bieżni przy ulicy Tetmajera. Od poniedziałku (18.05) judocy po dwóch miesiącach wrócili na sale treningowe.

− Po dwóch miesiącach zajęć zdalnych, treningi wznowiliśmy 11 maja. Zawodnicy ASW Tiger mieli treningi na stadionie przy ulicy Tetmajera − mówi Paweł Mróz, jeden z trenerów Akademii. W poniedziałek (18.05) Tygrysy powróciły do treningów na tatami, każda grupa ma zajęcia dwa razy w tygodniu.

− W minionym tygodniu do treningów wróciło 48 dzieciaków − mówi Krzysztof Ciszewski.

Od 25 maja stowarzyszenie ma w planach wznowienie treningów w Makowie (32 dzieci), a kolejnych 16 adeptów wejdzie w rytm treningowy w Skierniewicach.

− Póki co nie wszyscy zdecydowali się wrócić do treningów, ale mamy zapewnienia, że od czerwca na zajęciach będzie komplet naszych młodych Tygrysów − zaznacza Paweł Mróz.

Treningi odbywają się w obiekcie OSiR przy ulicy Pomologicznej, gdzie klub ma zarezerwowaną halę.

− Do dyspozycji mamy niecałe 1000 m2, także zgodnie z wytycznymi jednocześnie może ćwiczyć 32 dzieciaków − ocenia Andrzej Umański.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2403 sekundy