(fot. Joanna Młynarczyk)

W czwartek (28.05) art-bus z Anią Pokorą na pokładzie zaparkował na parkingu przy ul. Mickiewicza. Podczas trzeciego spotkania warsztatów wyjazdowych, udział w nich wzięło… jedynie troje dzieci.

– Przyszli nieliczni, a to z powodu trwających obostrzeń. Poza tym wiele dzieci w tym czasie uczestniczy w lekcjach on-line – tłumaczy Anna Pokora z CKiS, prowadząca warsztaty. – Jednak myślę, że w miarę jak obostrzenia będą łagodzone, dzieci będą dołączać – dodaje.

W czwartkowych zajęciach wzięła udział trójka dzieci, Basia, Marcelinka i Marcin.

– Przychodzili do pracowni w CKiS jeszcze przed pandemią. Teraz nie mogły doczekać się, kiedy znów ruszą, niejednokrotnie o to pytały – mówi Sebastian Gawałkiewicz, ojciec uczestników z osiedla przy ul. Mickiewicza.

Przypominamy, że CKiS przez cały tydzień organizuje zajęcia on-line „Kultura w sieci na okrągło”. W poniedziałki – warsztaty z Plamą, zajęcia artystyczne dla dzieci; we wtorki – muzyczne inspiracje, zajęcia dla dzieci; środy – opowieści historyczne z Kapelusza; czwartek – kreatywny kufer, zajęcia dla dorosłych; piątek – nakręć się na taniec; sobota – Skierniewice na szlaku Jabłcusia; niedziela – taśmoteka, publikacja archiwalnych materiałów filmowych.

Można w nich uczestniczyć za pomocą strony internetowej, profilu facebook lub instagram.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.255 sekundy