Koncert zorganizowany zostanie na dużej scenie kina Polonez, bez udziału publiczności.

Koncert zorganizowany zostanie na dużej scenie kina Polonez, bez udziału publiczności. (fot. Joanna Młynarczyk)

To będzie pierwsze wydarzenie kulturalne, które odbędzie się w Skierniewicach po 3-miesięcznej przerwie. Rock zabrzmi na wirtualnej scenie kina Polonez już w weekend (30-31.05). Pięciu kapeli konkursowych będzie można posłuchać w domowych warunkach.

– Zaczynamy w sobotę, o godz. 14 planowana jest próba pierwszego zespołu The Suits, którego koncert i transmisja rozpocznie się o godz. 15 – zapowiada Mirosław Sumiński z CKiS. – O godz. 17.30 zagra In Sanity. W niedzielę koncert rozpocznie się o godz. 14. Zagra Cannonball, o godz. 16.30 grupa Hellvoid, festiwal zakończy o godz. 19 zespół Snowblind. Koncertów będzie można posłuchać podczas transmisji na żywo przez YouTube. Poza jurorami, występy oceniać będzie mogła publiczność podczas głosowania w formie ankiety na facebooku.

Na scenie wystąpi pięć zespołów. Półgodzinne koncerty oceniać będzie jury (w składzie: Marek Wiernik, Mariusz Owczarek, Andrzej Bialik oraz Marek Sadowski). Oprócz nich, na widowni zasiądą także przedstawiciele władz miasta, którzy przyglądać się będą i przysłuchiwać testowanemu sprzętowi grającemu, do zakupu jakiego przymierza się jednostka, a w który planowane jest wyposażenie sali widowiskowej, budowanej w Centrum Kultury i Sztuki.

Powtórkę ze wszystkich koncertów będzie można zrobić sobie we wtorek, kiedy to CKiS planuje udostępnić zbiorczy film z całości festiwalu, uzupełniony wywiadami z artystami.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2473 sekundy