Od dziś można korzystać z 12. siłowni plenerowych w Skierniewicach, które przez 2 miesiące były wyłączone z użytkowania.

Od dziś można korzystać z 12. siłowni plenerowych w Skierniewicach, które przez 2 miesiące były wyłączone z użytkowania. (fot. Adam Michalski)

Zamknięte 1 kwietnia siłownie plenerowe od dziś (30.05) ponownie mogą stanowić dla miłośników aktywnego spędzania czasu na powietrzu miejsce do przeprowadzenia treningu.

Zgodnie z rządowym rozporządzeniem baseny, kluby fitness oraz siłownie będą mogły zostać otwarte w sobotę (6.06), już dziś możliwe jest korzystanie z siłowni plenerowych, których w Skierniewicach jest 12. Znajdują się przy ulicach: Szarych Szeregów, Podkładowej 2, Konwaliowej, Sikorskiego, Floriana, Rawskiej, Jana III Sobieskiego, Kopernika, Podmiejskiej, Północnej, Szwoleżerów i Wyszyńskiego.

W Skierniewicach w pobliżu siłowni plenerowej przy ulicy Szarych Szeregów funkcjonuje także plac do street workout'u. Tam także, od dziś można zadbać o swoją formę.

Siłowy trening, który jest oparty na wykorzystaniu własnej masy ciała, to coraz bardziej popularna forma fizycznej aktywności.

Warto przypomnieć, iż mimo tego, że w drugim etapie zdejmowania obostrzeń w sporcie (4.05) uwolniono obiekty na powietrzu, siłownie plenerowe nadal pozostawały zamknięte. 

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2533 sekundy