– Czekamy na widzów już od soboty, sale zostały odświeżone – jest czyściutko i bezpiecznie – zachęca do wizyty w kinie Ewa Pawlik.

– Czekamy na widzów już od soboty, sale zostały odświeżone – jest czyściutko i bezpiecznie – zachęca do wizyty w kinie Ewa Pawlik. (fot. Joanna Młynarczyk)

Ruszają obydwie sale, ale będą mogły być wypełnione widzami tylko do połowy. Przez cały czas pobytu w kinie wszystkich widzów obowiązywać będą maseczki, również podczas oglądania seansu. Na początek w repertuarze sześć tytułów filmów – propozycje zarówno dla dzieci i dorosłych oraz dobra informacja – ceny biletów pozostają na tym samym poziomie.

Polonez został przygotowany do funkcjonowania według najnowszych wytycznych sanitarnych.

– Obiekt będzie systematycznie dezynfekowany, sale wentylowane, zostaną przygotowane stoiska do dezynfekcji dłoni – informuje Ewa Pawlik.

Kino rusza w najbliższą sobotę, 6 czerwca. Repertuar ułożony został z filmów, których wyświetlanie zostało przerwane lub zupełnie nie zdążyły zostać pokazane przed pandemią.

– W ofercie dla dzieci jest disneyowska animacja „Sonic. Szybki jak błyskawica”. Dorosłych zapraszamy na film „Sala samobójców. Hejter”, bo film ten graliśmy krótko. Wyświetlimy też „Naprzód”, a przedpremierowo „Zawód kobieciarz”, a także zapraszamy na „Dżentelmenów”. W DKF-ie proponujemy zaś „Kłamstewko” – w sumie sześć filmów na początek – proponuje Ewa Pawlik.

Wizyta w kinie możliwa jest tylko w maseczkach. Trzeba poruszać się w nich w całym kinie, również w kolejce przy kasie czy w toalecie. A podczas sprzedaży biletów goście będą proszeni o udostępnienie także numeru telefonu, do czego zobowiązuje nowy regulamin kina. Na razie wyświetlane będą tylko filmy. Spektakle teatralne wrócą do Poloneza dopiero jesienią.

Bilety można kupić zarówno w kasie pół godziny przed seansem jak też przez internet. Nie jest prowadzona wcześniejsza ich rezerwacja.

– Sprzedawane będzie co drugie miejsce na widowni, ale jeśli do kina przyjdzie rodzina, jej członkowie będą mogli się przesiąść bliżej siebie, tak samo widzowie, którzy przyjdą z dzieckiem czy opiekun z osobą niepełnosprawną – mówi Ewa Pawlik.

Bufet i kawiarnia kinowa pozostają nieczynne do 30 czerwca.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2335 sekundy