(fot. Joanna Młynarczyk)

O nominacji do hot16challenge2 dowiedział się od dzieci. „No prezydent, aleś trafił, nowy raper coś potrafi. Ja nie mogę gorszy być, dla lekarzy zapodam dziś bit. Covid-19 żniwo wielkie zbiera, Francja, Polska, cały świat, wszyscy mamy tego dość!...” – skanduje wiceprzewodniczący rady miasta Dariusz Chęcielewski.

O nominacji przez prezydenta Skierniewic, Krzysztofa Jażdżyka dowiedział się od dzieci.

– Na początku uznałem, że nie będę się popisywał, nie jestem fanem rapu, jednak wyzwanie zobowiązuje. Przyjąłem je, rodzina pomogła – tłumaczy Dariusz Chęcielewski.

Żona napisała cztery zwrotki tekstu, ale nie wszystko pasowało, przerobił tekst pod siebie. Podkład wzięty został z internetu.

– Minęło kilka dni, zanim przekonałem się do śpiewania i zacząłem trenować. Filmik zaczął powstawać w domu i wtedy przyszło mi do głowy, by skorzystać ze sprzętu testowanego podczas Rock May Festiwalu – opowiada wiceprzewodniczący.

Udało mu się wystąpić w niedzielę, w przerwie między koncertami.

– Jest humor, zabawa, a przy tym można jeszcze zrobić coś dobrego, zachęcam do wpłacania pieniążków na służbę zdrowia – mówi Dariusz Chęcielewski.

Samorządowiec nie omieszkał wyznaczyć kolejnych osób do rapowania. Nominował dyrektora szkoły muzycznej Sławomira Trochonowicza, naczelnika wydziału edukacji Iwonę Górniak oraz Jana Barana z zespołem Green Craft. Na pewno będzie ciekawie.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 4

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~hot 1 4 miesiące temu

  Gdzie link do tego rapu??????????????????

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Skce 0 4 miesiące temuocena: 100% 

  Żenada

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.249 sekundy