(fot. Joanna Młynarczyk)

Bez uroczystych akademii i rozdania świadectw na forum szkoły. Za to w maseczkach, rękawiczkach, z zachowaniem odległości. W takich warunkach uczniowie żegnali się dziś (26.06) ze szkołą i rozpoczęli wakacje.

Inaczej niż dotychczas, z radością przyszli do szkoły po ponad 3-miesięcznej przerwie. Cieszyli się sobą i spotkaniami z wychowawcami, choć te organizowane były kameralnie i nie trwały długo. Z zachowaniem odległości odbierali świadectwa, nagrody za osiągnięcia w nauce i sporcie. Tym razem, z uwagi na obostrzenia, nie towarzyszyli im rodzice. Czekali na uczniów przed szkołą. Tu też dziękowali nauczycielom za pracę.

Szczególne zakończenie roku szkolnego świętują dziś dyrektorzy dwóch szkół: Zespołu Szkół nr 3 oraz Przedszkola nr 4, gdzie kierujący nimi – Henryk Kobyłecki oraz Krystyna Dziąg, przechodzą na emeryturę.

Ponadto wraz z końcem wakacji kończy się kadencja dyrektorom: Waldemarowi Janusowi – kierującemu ZSZ 1, Markowi Czarnocie – dyrektorowi SP7, Sławomirze Wenus, kierującej ZSSO, oraz Marioli Oporskiej z SP 9. Jednak – jak informuje skierniewicki ratusz, z uwagi na panującą epidemię – kadencja każdej z tych osób zostaje przedłużona na kolejny rok.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.4857 sekundy