Miejsce: Akademia Twórczości w Skierniewicach (ul. Piłsudskiego 2)

Data rozpoczęcia: 06.08.2020

Akademia Twórczości w Skierniewicach zaprasza 6 sierpnia o godz. 19 na wirtualny wernisaż wystawy prac Marleny Mazurek „Między mną a horyzontem…”, który odbędzie się na stronie internetowej cekis.pl, na kontach na YouTube, Facebook i Instagram. Od 7 sierpnia wystawę będzie można zwiedzać w Akademii Twórczości przy ul. Piłsudskiego 2, w grupach maksymalnie 5-osobowych, w maseczkach i rękawiczkach. Wstęp wolny.

Marlena Mazurek pochodzi z Dolnego Śląska, aktualnie mieszka pod Skierniewicami. Z wykształcenia jest oligofrenopedagogiem. Pasjonuje się od zawsze słowem i obrazem. Maluje i pisze więc amatorsko. Czas emerytury dał jej szansę na pobieranie nauk u malarskich Mistrzów: Anny Pokory i Włodzimierza Warulika. Nabrała odwagi w zabawie pędzlem czy kredką, ale nad umiejętnościami wciąż pracuje i twierdzi, że to się – w pewnym sensie – nigdy nie skończy. Jej ulubioną techniką są suche pastele. Czasami próbuje przenieść fragment realnego świata na papier, ale największą frajdą jest dla niej szukanie czegoś, czego nigdy nie widziała i cieszy się, gdy podczas zabawy pastelami na powierzchni papieru pojawia się nagle jakiś nieznany dotychczas pejzaż.-- Tak właśnie powstały pastelowe prace obecne na wystawie. Pojawiły się między mną a moim horyzontem możliwości – mówi autorka.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.23 sekundy