z miasta

kultura

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 lipca 2020 | 20:26 komentarzy 3

(fot. red)

Pierwsze w historii Żyrardowskie Kino Samochodowe! W najbliższy weekend (1 i 2.08) na terenie Targowiska Miejskiego w Żyrardowie będzie plenerowy pokaz filmów. Obowiązuje rezerwacja. Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona do 100 samochodów na jeden seans. I jeszcze jeden wymóg… Wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia każdego z uczestników należy zabrać ze sobą w dniu seansu.

Już nie tylko po pietruszkę, ale i na film!  Pierwszy seans rozpocznie się w sobotę 1 sierpnia o godz. 19. Bramy wjazdowe dla chętnych zostaną otwarte od godz. 18.15. Wjazd jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji uczestników.

Wybór filmu inaugurującego kino samochodowe w tym dniu jest oczywisty. Wyświetlony zostanie film - „Powstanie Warszawskie”. Kolejny „Green Book” od godz. 21:15 wjazd od godz. 20:45. W niedzielny wieczór filmy „Zróbmy sobie wnuka”, „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Uczestnicy, muszą odpowiednio ustawić samochody. Ekran będzie od strony ul. Moniuszki.
Na seanse obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona do 100 samochodów na jeden seans. O udziale decyduje kolejność zgłoszenia. Bezpłatna wejściówka obowiązuje na jeden seans danego dnia.
 

UWAGA!
1. Na seanse obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc. Należy wypełnić oświadczenie o udziale, które jest dostępne na stronie internetowej miasta i wysłać na adres konkurs@zyrardow.pl. Liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona do 100 samochodów na jeden seans. O udziale decyduje kolejność zgłoszenia. Bezpłatna wejściówka obowiązuje na jeden seans danego dnia.

2. Wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia każdego z uczestników (także dostępne na stronie internetowej miasta) należy zabrać ze sobą w dniu seansu. Oświadczenia będą weryfikowane przy wjeździe na teren Targowiska Miejskiego.


3. Podczas seansów dźwięk będzie można odbierać za pośrednictwem radia samochodowego ustawionego na podanej przez organizatorów częstotliwości. Dlatego radzą zrobić przegląd techniczny odbiorników.

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 75

 • 38
  BARDZO PRZYDATNY
 • 10
  ZASKAKUJĄCY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 6
  OBOJĘTNY
 • 3
  NIEPRZYDATNY
 • 7
  WKURZAJĄCY
 • 9
  BRAK SŁÓW

3Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Nov 3 6 miesięcy temu

  A po co to oświadczenie o stanie zdrowia skoro każdy siedzi w swoim samochodzie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkanka 2 7 miesięcy temuocena: 0% 

  Super wkoncu 21wiek i w naszym mieście. Brawo dla organizatorów.....

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Chyba XX w. teraz większość ludzi uzywa serwisów VOD i ogląda to to co chce a nie to co jest aktualnie wyświetlane

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2703 sekundy