(fot. Anna Wójcik-Brzezińska)

Złodziej wszedł na teren jednej z posesji przy ulicy Nowobielańskiej. Z pomieszczenia gospodarczego wyniósł kosę spalinową. Sprzęt złodziej zastawił, a pieniądze przeznaczył na zakup alkoholu dla siebie i kolegów biorących udział we włamaniu.

W piątek, 31 lipca  zarzuty kradzieży z włamaniem usłyszało 3 mężczyzn. Włamali się do budynku gospodarczego na jednej z posesji w Skierniewicach i ukradli kosę spalinową.

Dzień wcześniej, jak informuje Justyna Florczak-Mikina, rzecznik miejscowej policji właściciel jednej z posesji przy ul. Nowobielańskiej powiadomił o kradzieży. W ciągu ostatnich dwóch dni sprawca po uszkodzeniu zamka wszedł do pomieszczenia gospodarczego i ukradł kosę spalinową. Wartość strat wyniosła 600 złotych.

Policjanci ustalili, że włamania dokonało najprawdopodobniej trzech mężczyzn, którzy weszli na posesję 29 lipca. 3Następnego dnia kryminalni zatrzymali i doprowadzili do komendy trzech skierniewiczan w wieku 32,34,42 lat. Mężczyźni  usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Policjanci odzyskali też skradzioną kosę. Dotychczasowe ustalenia wskazują, że zastawił ją jeden z podejrzanych, a otrzymane pieniądze przeznaczył na zakup alkoholu dla siebie i kolegów biorących udział we włamaniu.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.252 sekundy