Paweł Stopiński zdobył tytuł mistrza Polski w mikście, odebrał także nagrodę za 1. miejsce w rankingu weteranów (40-49 lat) w sezonie 2019/2020.

Paweł Stopiński zdobył tytuł mistrza Polski w mikście, odebrał także nagrodę za 1. miejsce w rankingu weteranów (40-49 lat) w sezonie 2019/2020. (fot. UKS Maków)

Zawodniczki i zawodnicy UKS Maków zanotowali udane występy w Mistrzostwach Polski Weteranów oraz Mistrzostwach Województwa Łódzkiego w kategoriach: młodzik, kadet i junior. Paweł Stopiński odebrał nagrodę za 1. miejsce w rankingu weteranów (40-49 lat) za sezon 2019/2020.

W Bilczy (świętokrzyskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów. W kategorii 40-49 lat rywalizował kapitan drugoligowej drużyny UKS Maków Paweł Stopiński. Indywidualnie uplasował się w przedziale miejsc 9-12, w grze podwójnej z Adrianem Myszewskim z Mysłowic zajęli miejsca 5-8.

W grze mieszanej Paweł Stopiński i Elżbieta Kazberuk (Wrocław) zajęli 1. miejsce zdobywając tytuł mistrzów Polski. Również w Bilczy Paweł Stopiński odebrał nagrodę za 1. miejsce w rankingu weteranów (40-49 lat) za sezon 2019/2020.

W sobotę (5.09) w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategorii młodzik. UKS Maków reprezentowali Magdalena Krupa, Szymon Bakalarski, Wojciech Korbeń, Karol Sasim, Filip Warulik. Najlepiej wypadłą Magdalena Krupa, która indywidualnie uplasowała się w przedziale miejsc 9-12, w grze podwójnej zajęła pozycje 5-8.

W niedzielę (6.09) również w Moszczenicy rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategoriach kadet oraz junior. W rywalizacji kadetów UKS Maków reprezentowali Jan Ceroń (miejsca 9-12) oraz Hubert Piechut (miejsca 5-8). W grze podwójnej para Ceroń-Piechut zdobyła brązowe medale. W rywalizacji juniorek UKS Maków reprezentowały Monika Jacczyk (miejsca 5-8) i Patrycja Strojek (miejsca 9-12). W grze podwójnej Monika i Patrycja zdobyły brązowe medale.

W najbliższą sobotę (12.09) w Rawie Mazowieckiej odbędą się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Żaków, w niedzielę (13.09) również w Rawie Mazowieckiej Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w kategoriach młodzik, kadet i junior.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Starty z orzełkiem na piersiach już w sobotę

Najmłodsi azetesiacy nadal w grze

Młodzicy UKS Nawa w konfrontacji z najlepszymi w...

Pływackie medale w Żyrardowie

Otwarte Mistrzostwa Skierneiwic w tenisie ziemnym

Ósemka najlepsza w Basketball Prague Games 2024

To już 25 lat aqua aerobiku w Skierniewicach

Zdobył srebrny medal na Mistrzostwach Polski w...

Unia z pucharem wojewódzkim!

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA