z miasta

oświata

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 września 2020 | 15:21 komentarzy 14

(fot. Joanna Młynarczyk)

Uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Skierniewicach najprawdopodobniej od poniedziałku uczyć się będą zdalnie. Koronawirusa stwierdzono u jednego z uczniów.

W kolejnej skierniewickiej szkole ujawniono przypadek zakażenia koronawirusem. Informację potwierdza dyrektor Zespołu Szkół nr 4.

– Zarażony jest uczeń naszej szkoły, półtorej godziny temu informację otrzymaliśmy z sanepidu – informuje Darosław Sadowski, dyrektor Zespołu Szkół nr 4 na Rawce. – Jesteśmy w kontakcie z miastem oraz sanepidem. Będziemy występować o zdalne nauczanie dla całej szkoły w najbliższym tygodniu, bo innej możliwości nie widzimy, a chcemy żeby było bezpiecznie – mówi.

Uczniowie klasy, do której uczęszczał zakażony uczeń, a także mający z nim kontakt nauczyciele zostali skierowani do domu.

To już druga w tym tygodniu szkoła w mieście dotknięta epidemią koronawirusa.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 57

 • 21
  BARDZO PRZYDATNY
 • 9
  ZASKAKUJĄCY
 • 4
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 8
  NIEPRZYDATNY
 • 6
  WKURZAJĄCY
 • 6
  BRAK SŁÓW

14Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Wkurzony 14 miesiąc temuocena: 71% 

  Wszystkich niedowiarków zapraszamy jako wolontariuszy do np dps. Pomoc się na pewno przyda, a skoro jesteście Państwo przekonani, że wirusa nie ma to też nie ma się co obawiać o swoje zdrowie. Ignorancja i tak nieodpowiedzialne postrzeganie tematu skutkuje wzrostem zachorowań. Niestety Ci co najgłośniej krzyczą, później są dotknięci tragedią i biją się w pierś... Wczoraj na festiwalu świateł w Parku Miejskim masa "wyluzowanych" ludzi, którym przecież nic nie grozi... Zastanówcie się ludzie, póki nie jest za późno.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tylm 13 27 dni temu

  Tak wszystkich zapraszasz bo dobrze wiesz ze nikogo nie przyjmą.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ojoj 12 miesiąc temuocena: 50% 

  Jest wirus, mało grozny, nie na tyle, żeby zamykać gospodarkę, by pracę straciło już 110 000 osób. Upadają rodzinne firmy. Na grypę chorowało co roku kilka milionów Polaków, iluś umierało. Wystarczy zdrowy rozsądek. I czytanie statystyk.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Artur 11 miesiąc temuocena: 43% 

  Wirusa nie ma i nigdy nie E było ściema i tylko co można napisać pozdrawiam wsanialego dyrektora super gość i niech taki pozostanie pozdrawiam

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fredi 10 miesiąc temuocena: 57% 

  Ciekawe czy uczeń jest ,,objawowy"czy ,,bezobjawowy"? Apel do wszystkich,którzy zahipnotyzowani przekazem mediów zwracają ludziom uwagę w kwestii zachowania odległości bądź brakiem maseczki.Otrząśnijcie się póki nie jest za późno.NIE MA MILIONÓW TRUPÓW!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Eli 9 miesiąc temuocena: 67% 

  Fredi, pozdrawiam...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~DT 8 miesiąc temuocena: 67% 

  Przecież to wszystko jest po to żeby dzieci wyrosły na nie douczonych, bo takimi ludźmi lepiej się steruje. Co oni się nauczą zdalnie? A sanepid i lekarzy też powinno się opieprzyć o sianie paniki. Wirus jako taki istnieje tylko nie jest taki zabójczy, ani taki zaraźliwy jak powszechnie mówią. I jeszcze ta bzdura że można chorować bez objawów, przecież tego nawet goebbels by ludziom nie wcisną.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kati 7 miesiąc temuocena: 33% 

  Kiedy wróci woda święcona do kościołów? Przecież nikt nikogo nie zmusza do jej używania... Jeżeli jej nie ma to co? Księża traktują ją jak zwykła wodę? Może im trzeba egzorcyzmowanej?

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Alvaro 6 miesiąc temuocena: 50% 

  O tak w Polskim systemie edukacji na pewno wyrosną na samodzielnie myślących ludzi swiatłych ludzi. System zakuć, zaliczyć zapomnieć . Więcej nauczą się w domu o świecie jak w internecie poczytają odpowiednie tresci

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Karola 5 miesiąc temuocena: 64% 

  Po prostu fantastycznie wirus atakuje tylko przychodnie,teraz szkoły ale jakimś dziwnym trafem omija supermarkety, kościoły....meksyk

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sroka.. 4 miesiąc temuocena: 50% 

  Tak karola kościoły sklepy wirus jest tam gdzie powinien.. Kopalnie trzeba zamknąć.. To wirusa damy.. Ale ludzie do sklepów chodzić muszą więc niech chodzą tam wirusa nie będzie ale maski dla niepoznaki muszą założyć.. Teraz niech dzieci roznoszą wirusa.. Bo sezon szkolny się zaczął.. A lekarz bohater? Który unika kontaktu z chorym na ból w biodrze.. Bohater ekspedientka bo ma kontakt z ludźmi.. Co minuta inny.. A wirus jest? Oczywiście że jest.. Ale gdzie i dlaczego akurat tam się nie tu.... Pozdro karola nie jesteśmy marionetkami..

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dor 3 miesiąc temuocena: 91% 

  Dość tym bredniom!!!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Fakt 2 miesiąc temuocena: 80% 

  Kiedy ktoś ogłosi koniec tego wszystkiego? No przecież statystyki nie pozostawiają złudzeń. Tak zmutował, że jest jak grypa sezonowa. Dokąd będziemy wodzeni za smycze w kagancach? Wykryto i co? Siedzi w domu i katarku nie ma czy respirator? To ISTOTNE

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~rtiop 1 miesiąc temuocena: 73% 

  Haha stop tym kłamstwom , dość upodlania ludzi

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2584 sekundy