z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 września 2020 | 14:29 komentarzy 1

(fot. Bartosz Nowakowski)

W najbliższym czasie odcinek drogi powiatowej od granic Skierniewic w stronę miejscowości Bartniki nie będzie remontowany. Starostwo przyznaje, że w tym momencie priorytet stanowi inwestycja drogi pomiędzy Dębowa Górą a Julkowem.

– Już przestaję wierzyć, że coś można zrobić z tą drogą powiatową. Mówiąc krótko, ona jest katastrofalna. Jest wąska, dziurawa i przede wszystkim wymaga natychmiastowego remontu – przyznaje mieszkaniec, który codziennie przemierza ten odcinek drogi.

Ale starostwo powiatowe odpowiada wprost, że na remont drogi w najbliższym czasie w ogóle się nie zapowiada.

Prowadzimy na bieżąco prace remontowe na drogach powiatowych. Niestety, jeśli chodzi o ten odcinek drogi to na razie nie będą tam podejmowane żadne działania

Mirosław Belina, starosta powiatu skierniewickiego.

Nad takim stanem rzeczy ubolewa kierowca.

– Tam jest tak wąsko, że w momencie mijania się dwóch aut, któreś z nich musi zjechać na pobocze. A pobocza na tym odcinku są nierówne i stanowią kolejne zagrożenie. Nie wspominam już o rowerzystach, którzy również często korzystają z tego odcinka drogi – dodaje mieszkaniec.

Jednak na chwilę obecną starostwo ma inne priorytety. Przede wszystkim remontowana jest droga na odcinku Dębowa Góra – Julków.

– W tej chwili ta inwestycja stanowi dla nas wysoki priorytet, ponieważ jest to jedna z najczęściej uczęszczanych dróg w powiecie – kończy Mirosław Belina.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 5

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 4
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zofia 1 27 dni temuocena: 0% 

  Powiedzieć że jest katastrofalna to nic nie powiedzieć. Już mam gęsią skórę jak pomyślę o zimie. Droga jest na styku z powiatem żyrardowskim i od połowy wyremontowana przez Żyrardów. Droga jest bardzo użytkowana, zwłaszcza przez tiry wiozące styropian. Jak mijają się takie dwa to tylko tumany kurzu. Zimą za to jest rzadko odśnieżana i nie jeden samochód wylądował już w rowie. Ponieważ jest na końcu powiatu i do tego w lesie to powiat ma ją głęboko... Zofia

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2696 sekundy