Koło Gospodyń Wiejskich Kowiesy w Szpilkach bez namysłu wzięło udział w akcji społecznej z okazji Światowego Dnia Szpilek. – W końcu nazwa zobowiązuje – przyznają jednogłośnie z uśmiechem członkinie koła.

Z tej okazji członkinie koła zebrały się i zrobiły wspólne zdjęcie. Ale każda z pań zrobiła fotografię także osobno i również zamieściła na prywatnych profilach portali społecznościowych.

Już od kilku dni otrzymywałam od różnych osób wiadomości, że koniecznie musimy wziąć w tej akcji udział. W tym roku będzie nasz debiut.

Dominika Błądek, przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich Kowiesy w Szpilkach.

Choć pierwsza edycja miała miejsce w zeszłym roku to KGW z Kowies dopiero zadebiutowało w akcji. Panie nie wykluczają, że w przyszłości chcą brać jak najczęściej udział w podobnych akcjach, aby zwiększyć świadomość mieszkańców. 

– Zauważam, że jest bardzo duże zainteresowanie tą akcją. Dziś nawet kilku kolegów również zadało mi pytanie, czy wzięłam udział w przedsięwzięciu. Ale dla nas jest to też w pewnym stopniu misja, ponieważ chcemy także angażować w takie akcje naszą lokalną społeczność – dodaje Dominika Błądek.

Dominika Błądek również zamieściła zdjęcie na swoim profilu.

Akcja została zainicjowana przez jedną z ekskluzywnych marek odzieżowych w 2019 roku. Polega ona na umieszczeniu zdjęcia lub krótkiego filmiku w mediach społecznościowych. Za każde upublicznienie pod odpowiednim hasztagiem (#DzienSzpilek) organizator wpłaci 2 złote na konto fundacji, które zajmują się leczeniem chorób nowotworowych u dzieci.

W 2019 roku w akcji wzięło udział blisko 15 tys. osób w Polsce.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 8

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 3
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3574 sekundy