z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ28 września 2020 | 17:15 komentarzy 2

Jeden z mieszkańców chciał sprawdzić jak głosuje jego radny. Niestety, strona nie działa poprawnie. Michał Mikołajczyk, przewodniczący rady gminy Głuchów uspokaja, że usterka niebawem zostanie naprawiona.

Pan Stanisław regularnie odwiedza stronę internetową gminy Głuchów. W ostatnim czasie zwrócił uwagę na brak działania jednego z elektronicznych banerów, który powinien automatycznie przekierować na stronę, gdzie  użytkownik może dowiedzieć się jak głosowali poszczególni z radnych.

– Dość często odwiedzam stronę internetową gminy i w zasadzie nie mam do niej zastrzeżeń. Ale jedna sprawa przykuła moją uwagę. Chciałem sprawdzić jak głosował radny z mojego okręgu. Niestety, banerek nie działa – mówi Stanisław.

Zdaniem Michała Mikołajczyka, przewodniczącego rady gminy usterka powinna być rozwiązana w najbliższych dniach.

Brak przekierowania to najprościej rzecz ujmując złośliwość rzeczy martwych. Za chwilę przekazuję tę sprawę do informatyka, który poprawi działanie. W żadnym razie nie mamy nic do ukrycia.

Michał Mikołajczyk, przewodniczący rady gminy Głuchów

W ostatnim czasie gmina miała także kilka problemów technicznych, które były związane z transmisjami posiedzeń sesji.

– Dwie ostatnie sesje nie były dostępne bezpośrednio na gminnym kanale youtube tylko na stronie posiedzenie.pl, co mogło również zdezorientować mieszkańców. Niestety, nie odpowiadamy za to bezpośrednio. Jednak z informacji, jakie otrzymałem od firmy takie usterki nie powinny mieć w przyszłości miejsca – wyjaśnia Michał Mikołajczyk.

Wszystkie znaki na niebie wskazują, że najbliższa sesja, która zaplanowana jest na środę (30.09) będzie dostępna w lepszej jakości. Przede wszystkim został przepięty internet światłowodowy. Do tej pory podczas sesji korzystano z mobilnej sieci, dostępnej przez router. Niewykluczone, że do transmisji będą także wykorzystane nowe kamery, również z lepszą jakością.

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~klik 1 23 dni temuocena: 50% 

  No to jak już będzie taka super jakość i wszystko będzie słychać to może Pan Wójt wyjaśni sytuację z zamianą żon? Mieszkańcy czekają.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~klak 0 22 dni temuocena: 50% 

  Jest coś w tym niezgodnego z prawem? Według mojej wiedzy nie ma. A na wójta może wystartować każdy i po poparciu społecznym zamieniać się żonami z kim chce

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2882 sekundy