Skierniewicki basen pozostanie otwarty dla szkół i klubów sportowych. Klienci indywidualni nie będą wpuszczani na obiekt.

Skierniewicki basen pozostanie otwarty dla szkół i klubów sportowych. Klienci indywidualni nie będą wpuszczani na obiekt. (fot. Adam Michalski)

Tylko uczniowie Szkół Podstawowych nr 4 i nr 9 będą miały zajęcia wychowania fizycznego w skierniewickiej pływalni w rozpoczętym tygodniu (19-23.10). − Taka decyzja zapadła po dzisiejszej (19.10) konsultacji z dyrektorami szkół oraz z prezesem pływalni − mówi Jarosław Chęcielewski, zastępca prezydenta Skierniewic.

Pozostałe, Szkoła Podstawowa nr 2 i Szkoła Podstawowa nr 5 zrezygnowały z uczestnictwa dzieci w lekcjach wu-efu w basenie. Wcześniej takie decyzje zapadły w Jedynce i Siódemce.

− Decyzję dotyczącą kolejnego tygodnia szkolnego (26-30.10) podejmiemy po rozmowach z dyrektorami szkół w piątek (23.10) − dodaje zastępca prezydenta miasta Skierniewice.

Poza zajęciami szkolnymi, w Pływalni Miejskiej NAWA odbywały się będą treningi klubów UKS Nawa i WOPR, zajęcia z nauki pływania oraz aqua aerobik.

− Zgodnie z decyzją rządu, zamknięte zostają siłownia, sauna, a z basenu nie mogą korzystać klienci indywidualni − mówi Tomasz Przybysz, prezes pływalni.

− Pracujemy tak jak do tej pory, grafik godzinowy nie ulega zmianie, zarówno w kwestii zajęć szkolnych jak i treningów klubowych − mówi Marcin Sarna, nauczyciel wychowania fizycznego w SP nr 9 oraz trener pływaków UKS Nawa.

Więcej na ten temat w najnowszym (22.10) wydaniu "Głosu Skierniewic i Okolicy".

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Koszykarze AZS wiceliderami ligi żaków

Kadeci Ósemki gospodarzem ćwierćfinału...

Odszedł Janusz Urbański, działacz sportowy,...

Ósemka w ćwierćfinale mistrzostw kraju w...

Rusza triada biegowa 2021. W maju zakończenie...

Kadeci Ósemki walczą o ćwierćfinał mistrzostw...

Pływacy Nawy zdominowali zawody Wojewódzkiej Ligi...

Widok w grupie mistrzowskiej. Zespoły z powiatu...

Młodzież Widoku wróciła na boiska lig...