z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 listopada 2020 | 14:03

Rada gminy Skierniewice debatowała w trybie zdalnym. Już tradycyjnie nie mogło zabraknąć punktu dotyczącego pensji wójta. Ale jak się okazuje przywrócenia wynagrodzenia do stanu sprzed grudnia 2019 roku na razie nie będzie.

Nadzwyczajna sesja została zwołana głównie za sprawą petycji, jakie napłynęły do biura rady gminy. Ich treść dotyczyła przede wszystkim przywrócenia pensji wójtowi sprzed grudnia 2019 roku. I tak uchwała petycji, złożona przez sołtysów została odrzucona.

Pod głosowanie została podana uchwała petycji od mieszkańców sołectwa Julków oraz Józefatów, w której lokalna społeczność domagała się o nie przywracanie pensji dla Czesława Pytlewskiego. Ta uchwała została przyjęta przez radnych.

Nie chcę komentować kwestii przywrócenia mojej pensji. Radni mają święte prawo do swoich decyzji

Czesław Pytlewski, wójt gminy Skierniewice

Nie brano pod uwagi petycji złożonej przez pracowników urzędu, którzy również domagali się przywrócenia wynagrodzenia. Powodem był brak adresu korespondencyjnego osoby reprezentującej grupę pracowników.

Do rozpatrzenia pozostaje jeszcze jedna petycja, złożona przez nauczycieli, która będzie rozpatrywana dopiero na kolejnej sesji.

ZOBACZ TAKŻE: Wójt dał 37 tys. złotych nagrody dla byłej skarbnik

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 9

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 2
  WKURZAJĄCY
 • 2
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.299 sekundy