Jak przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie stron w 2020 roku?

Czasy się zmieniają a wraz z nimi nasze sposoby korzystania z internetu. Obecnie aż ponad 50% zapytań kierowanych do wyszukiwarki Google należy przypisać urządzeniom mobilnym. W związku z tym powinniśmy jeszcze większy nacisk położyć na dostosowanie naszej WWW do wymogów dzisiejszych smartfonów i tabletów. O tym jak przygotować stronę do walki z konkurencją w 2020 roku zastanowimy się wspólnie z ekspertami z branży w kolejnych akapitach.

 

Chcesz awansować w wynikach Google - zadbaj o prędkość ładowania strony!

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie już od wielu lat zaznacza w wytycznych dla deweloperów, że pozycjonowanie stron (https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/) w dużej mierze zależy od szybkości ich wczytywania się. Jest to czynnik, który liczy się nawet bardziej niż inne techniczne wymogi. Aby zatroszczyć się o lepszy wynik w tej materii należy przede wszystkim zoptymalizować rozmiary pojawiających się na stronie grafik. Dodatkowo powinniśmy pamiętać o odpowiednim odchudzeniu kodu strony tak, by nie opóźniał on wyświetlania się właściwych treści – jeśli na przykład mamy do czynienia z kodem JavaScript najlepiej umieścić go po zawartości naszej WWW. Ważne okaże się także odpowiednie okrojenie instrukcji CSS.

Nie martw się, jeśli nie wiesz jak i kiedy się za to wszystko zabrać. Najlepiej skorzystaj w tej materii z pomocy doświadczonej agencji, która zgodnie z zasadami responsywnego tworzenia stron (RWD) sprawi, że Twoja witryna zostanie dostosowana do dowolnego urządzenia bez względu na rozdzielczość ekranu.

 

Postaw na unikalne i atrakcyjne dla użytkownika treści z jakościowym content marketingiem

Obok czynników takich jak szybkość ładowania się danej WWW coraz bardziej liczyć zaczyna się rzetelna i atrakcyjna dla internautów zawartość. Tym razem Twoje oryginalne i pisane przez ekspertów treści podlegać będą ocenie ze względu na wiedzę (expertise), autorytet (authoritativeness) oraz wiarygodność (trustworthiness). Ma to zapewnić końcowego użytkownika wyszukiwarki o możliwie najskuteczniejszym wyeliminowaniu z wyników stron zawierających fake newsy.

 

Oczywiście wielu przedsiębiorców znajduje czas, aby dzielić się swoją ekspertyzą z odbiorcami, bywa też jednak, że do regularnego pisania artykułów bądź wpisów blogowych zostają zaprzęgnięte agencje marketingu internetowego, które w wielu przypadkach dostarczają treści równie pochłaniające i autentyczne, a często także poprzedzone głębokim branżowym researchem. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój cenny czas, pisanie wysokiej jakości tekstów content marketingowych jest stałym punktem w ofercie fachowych agencji. Jest to ważne o tyle, że od czasów algorytmu o nazwie BERT Google jeszcze wydajniej skanuje język w poszukiwaniu niuansów i subtelności mogących wskazywać na nadużycia. Możemy się zatem pożegnać z SEO opartym na sztucznie wkomponowanych w tekst słowach kluczowych i całych fragmentach po brzegi wypełnionych frazami pozycjonerskimi. Nastał czas, kiedy aktualne, profesjonalne i autentyczne treści liczą się bardziej niż kiedykolwiek.

źródło:https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Karkówka w sosie własnym

Unia lepsza od Świtu. Grad bramek przy...

Żaczki Ósemki z ligowym brązem

Makaron z kurczakiem

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

Wernisaż fotografii "Impresja ruchu"

Maciek Maślano jedzie na Mistrzostwa Świata w...

Nowa przestrzeń dla młodych melomanów w...

Patryk Hurynowicz ponownie będzie trenował z...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA