Jak przeprowadzić skuteczne pozycjonowanie stron w 2020 roku?

Czasy się zmieniają a wraz z nimi nasze sposoby korzystania z internetu. Obecnie aż ponad 50% zapytań kierowanych do wyszukiwarki Google należy przypisać urządzeniom mobilnym. W związku z tym powinniśmy jeszcze większy nacisk położyć na dostosowanie naszej WWW do wymogów dzisiejszych smartfonów i tabletów. O tym jak przygotować stronę do walki z konkurencją w 2020 roku zastanowimy się wspólnie z ekspertami z branży w kolejnych akapitach.

 

Chcesz awansować w wynikach Google - zadbaj o prędkość ładowania strony!

Najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie już od wielu lat zaznacza w wytycznych dla deweloperów, że pozycjonowanie stron (https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/) w dużej mierze zależy od szybkości ich wczytywania się. Jest to czynnik, który liczy się nawet bardziej niż inne techniczne wymogi. Aby zatroszczyć się o lepszy wynik w tej materii należy przede wszystkim zoptymalizować rozmiary pojawiających się na stronie grafik. Dodatkowo powinniśmy pamiętać o odpowiednim odchudzeniu kodu strony tak, by nie opóźniał on wyświetlania się właściwych treści – jeśli na przykład mamy do czynienia z kodem JavaScript najlepiej umieścić go po zawartości naszej WWW. Ważne okaże się także odpowiednie okrojenie instrukcji CSS.

Nie martw się, jeśli nie wiesz jak i kiedy się za to wszystko zabrać. Najlepiej skorzystaj w tej materii z pomocy doświadczonej agencji, która zgodnie z zasadami responsywnego tworzenia stron (RWD) sprawi, że Twoja witryna zostanie dostosowana do dowolnego urządzenia bez względu na rozdzielczość ekranu.

 

Postaw na unikalne i atrakcyjne dla użytkownika treści z jakościowym content marketingiem

Obok czynników takich jak szybkość ładowania się danej WWW coraz bardziej liczyć zaczyna się rzetelna i atrakcyjna dla internautów zawartość. Tym razem Twoje oryginalne i pisane przez ekspertów treści podlegać będą ocenie ze względu na wiedzę (expertise), autorytet (authoritativeness) oraz wiarygodność (trustworthiness). Ma to zapewnić końcowego użytkownika wyszukiwarki o możliwie najskuteczniejszym wyeliminowaniu z wyników stron zawierających fake newsy.

 

Oczywiście wielu przedsiębiorców znajduje czas, aby dzielić się swoją ekspertyzą z odbiorcami, bywa też jednak, że do regularnego pisania artykułów bądź wpisów blogowych zostają zaprzęgnięte agencje marketingu internetowego, które w wielu przypadkach dostarczają treści równie pochłaniające i autentyczne, a często także poprzedzone głębokim branżowym researchem. Jeśli chcesz zaoszczędzić swój cenny czas, pisanie wysokiej jakości tekstów content marketingowych jest stałym punktem w ofercie fachowych agencji. Jest to ważne o tyle, że od czasów algorytmu o nazwie BERT Google jeszcze wydajniej skanuje język w poszukiwaniu niuansów i subtelności mogących wskazywać na nadużycia. Możemy się zatem pożegnać z SEO opartym na sztucznie wkomponowanych w tekst słowach kluczowych i całych fragmentach po brzegi wypełnionych frazami pozycjonerskimi. Nastał czas, kiedy aktualne, profesjonalne i autentyczne treści liczą się bardziej niż kiedykolwiek.

źródło:https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Święto Rodziny w Strobowie

Pierwsza komunia święta w Białyninie

Ósemka mistrzem województwa koszykarskich żaków

Święto działacza kultury w Mszczonowie. Ale...

Akcja „Badamy nie tylko mamy” w Skierniewicach

Ubiegają się o krajowy certyfikat placówki...

Dzień Matki w klubie Rawka. Świętowano poetycko

Czas na szaloną zabawę!

Nowa perspektywa – nowe fundusze

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA