społeczeństwo

z miasta

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 grudnia 2020 | 13:46 komentarzy 9
 Jacek Kaniewski dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Skierniewicach dał przykład.

Jacek Kaniewski dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Skierniewicach dał przykład. (fot. Nadesłane)

– W Skierniewicach jako pierwszy zaszczepił się dyrektor szpitala Jacek Kaniewski. Dziś zaszczepi się tu jeszcze kilkanaście osób. Szpital jest jednym z 32 szpitali węzłowych w regionie, tu będą się szczepiły osoby z etapu 0 – informuje Anna Leder, rzeczniczka prasowa Łódzkiego NFZ.
 

Dziś (27.12) w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie zaszczepiono pierwszą osobę na

COVID
-19
myślnika) są zbędne: " polsce-naczeln="">w Polsce - naczelną pielęgniarkę szpitala Alicję Jakubowską. Ruszyły już kolejne szczepienia.

 Jak informuje Anna Leder, rzeczniczka prasowa Łódzkiego NFZ w Skierniewicach jako pierwszy zaszczepił się dyrektor Szpitala Wojewódzkiego - Jacek Kaniewski .

Szczepionka na COVID-19 dotarła do Polski w piątek ok. godziny 22.00, a następnie została dowieziona do magazynu Agencji Rezerw Materiałowych, skąd została rozdysponowana do szpitali węzłowych.

CZYTAJ TAKŻE: Szpital węzłowy również w SkierniewicachTymczasem dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że z powodu COVID-19 zmarło 6 osób, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami - 51 osób. Liczba zakażonych koronawirusem: 1 257 799/ 27 118 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).


Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 39

 • 15
  BARDZO PRZYDATNY
 • 7
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY
 • 5
  WKURZAJĄCY
 • 8
  BRAK SŁÓW

8Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Karol Kuligowski, Olsztyn -do niedawna Żyrardów 8 2 miesiące temuocena: 60% 

  Opisywanie kto pierwszy otrzymał szczepionkę to temat każdego województwa, powiatu więc GŁOS dołącza do ogólnopolskiego chóru i nie stanowi to taniej sensacji, by zapełnić szpalty.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rozważny 7 2 miesiące temuocena: 67% 

  Najlepiej jest krytykować co kto ma robić ale nie ja. Prawdą jest, że niby redaktorzy piszą o sprawach mało istotnych, często informacjach nie sprawdzonych wręcz kłamliwych nie ponosząc żadnej odpowiedzialności

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Maja 6 2 miesiące temuocena: 77% 

  Toja masz rację ,te artykuły pt: kto pierwszy się zaszczepił to czysta propaganda. Pierwsza w Polsce ,pierwszy w województwie ,w powiecie, w mieście w szpitalu, itd... A kogo to obchodzi? Dziennikarze są od tego aby informować społeczeństwo,nie taka podana informacja jest istotna. Istotą sprawy jest rzetelne informowanie np: należy wyjaśnić dlaczego zapis w informacji o szczepionce dla W B /po angielsku/ ,różni się w ulotce skierowanej do Polaków. Dziennikarz powinien chociaż na swoim lokalnym terenie ukazać -ile jest wszystkich osób objętych szczepieniem w szpitalu w Skierniewicach -ile osób z tej całej grupy zgłosiło chęć zaszczepienia. -ile osób będzie dziennie szczepionych Jeśli szczepienia zostaną uruchomione w ośrodkach zdrowia,w Gminach, itd.czy punkty te mają odpowiednie lodówki do przechowywania szczepionek? /wiadomo temperatura minus 70 stopni/ Jak ma do tych szczepionek ustosunkować się przeciętny człowiek jak lekarze ,którzy "siedzą" w temacie jedynie 30%

  Edytowany: 2 miesiące temu

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Toja 5 2 miesiące temuocena: 68% 

  Sensacja XXI w.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Gość 4 2 miesiące temuocena: 56% 

  Ten pan , który jako dyr. szpitala w Skierniewicach skasował Odział Zakaźny , dlatego że choroby zakaźne wpisane są do chorób rzadkich nie powinien dostać szczepionki jako uprzywilejowana grupa 0 ale dopiero po 15 stycznia jak zapisze się . Do 15 stycznia nie jeden dyrektor czy prezes nie dożyje przez COVID 19 .

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~ciekawski 3 2 miesiące temuocena: 52% 

  Króliki doświadczalne?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~O 2 2 miesiące temuocena: 56% 

  Jego sprawa. Już się nie musi bać niezaszczepionych,przecież od dziś jest chroniony!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~traktor 1 2 miesiące temuocena: 58% 

  Pan Redaktor taki postępowy, kiedy Pan się zaszczepi?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Rokowiec z makowa 0 2 miesiące temuocena: 54% 

  Dokładnie. Panie redaktorze proszę podać kiedy się Pan szczepi inaczej rozumiemy że chciał Pan się tylko dowartościować tytułem artykułu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2946 sekundy