Anna Kłosińska wicemistrzyni Polski w soku w dal juniorek oraz trenerki Jolanta Barska i Dorota Markowska zostały wyróżnione za sukces w 2020 roku. Na zdjęciu Ania z trenerką Dorotą.

Anna Kłosińska wicemistrzyni Polski w soku w dal juniorek oraz trenerki Jolanta Barska i Dorota Markowska zostały wyróżnione za sukces w 2020 roku. Na zdjęciu Ania z trenerką Dorotą. (fot. Adam Michalski)

Rok 2020 był trudny dla sportowców. Jednak mimo pandemii udało się rozegrać część wydarzeń sportowych, także tych rangi mistrzowskiej. Za sukces w postaci wicemistrzostwa Polski juniorek w skoku w dal Anna Kłosińska otrzymała nagrodę rzeczową w wysokości 500 złotych brutto z Urzędu Miasta Skierniewice.

W ostatnich latach prezydent Krzysztof Jażdżyk regularnie, cztery razy w roku podpisywał zarządzenia w sprawie przyznania nagród i wyróżnień za wysokie wyniki sportowe w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. W związku z faktem, że 2020 rok był szczególny, większość wydarzeń zostało przełożonych lub odwołanych, nagród i wyróżnień było mniej niż w poprzednich latach. Za osiągnięcia sportowe w trzecim kwartale (1.07-30.09) nagrody otrzymało kilku sportowców oraz trenerów.

Najwyższą nagrodę (500 złotych brutto) otrzymała lekkoatletka Anna Kłosińska. Zawodniczka UKS Vis Skierniewice została wicemistrzynią Polski w skoku w dal juniorek. Po 250 złotych brutto otrzymali Aleksandra Trębska zawodniczka Stowarzyszenia RUGBY Club Skierniewic, która wraz z Budowlanymi Łódź wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski U16 oraz przedstawiciele Skierniewickiego Stowarzyszenia Sportowe Wariacje Anna Wieczorek i Wiktor Tarnowski.

Sukcesy podopiecznych przełożyły się także na nagrody dla trenerów. Jolanta Barska i Dorota Markowska trenerki UKS Vis otrzymały odpowiednio po 200 i 150 złotych. Marcin Stencel trener Stowarzyszenia RUGBY Club Skierniewice otrzymał 200 zł brutto.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 20

 • 16
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Finał Mistrzostw Polski U13 w koszykówce

Ostatnia kolejka okręgówki

Historyczny sukces Unii w pucharze!

Piękna pucharowa historia Unii Skierniewic trwa....

Tenisowe emocje w wykonaniu dzieci i młodzieży

Szachiści Piątki zdominowali mistrzostwa...

Sztafety UKS Vis tuż za podium w mistrzostwach...

Remis Unii ze Zniczem. Zespół myślami przy...

Najlepsi w 2020 roku docenieni finansowo

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA