z powiatu

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 stycznia 2021 | 12:00
2020 - to był dobry rok dla gminy Jeżów.

2020 - to był dobry rok dla gminy Jeżów. (fot. Dariusz Dzik)

Takich pieniędzy jeszcze nigdy nie udał się gminie Jeżów pozyskać. Mimo trudnego gospodarczo roku, samorząd jeżowski może być z siebie dumny. Najważniejsze potrzeby mieszkańców zostaną zrealizowane.

Samorządy często decydują się na realizację inwestycji widocznych gołym okiem, bo mieszkańcy wówczas widzą, że „coś” się dzieje. Inwestycje w sieci kanalizacyjne czy wodociągowe są niepopularne, bo mało widoczne, a tymczasem to właśnie te inwestycje są w wielu gminach najbardziej potrzebne. Tak jest między innymi w Jeżowie.

– To, co było najpotrzebniejsze, czyli dobrej jakości woda, już udało nam się zrealizować – mówi wójt Mariusz Guzicki. – W zeszłym roku oddaliśmy do żytku dużą stację uzdatniania wody w Jeżowie, która całkowicie zaspakaja potrzeby mieszkańców w tym względzie. W tym roku za punkt honoru postawiliśmy sobie przebudowę oczyszczalni ścieków. W ostatnim miesiącu 2020 roku otrzymaliśmy radosną informację – udało nam się pozyskać ogromne wsparcie na przebudowę naszej oczyszczalni. Ale to nie jedyne wsparcie jakie udało nam się pozyskać w tym roku.

Ten temat także w papierowym "Głosie" z 31 grudnia, wersję elektroniczną możesz kupić TUTAJ

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.3479 sekundy