Kacper Wlazło znany jest przez wielu, jako iluzjonista Wlazlosky, założył w Żelaznej studio nagrań.

Kacper Wlazło znany jest przez wielu, jako iluzjonista Wlazlosky, założył w Żelaznej studio nagrań. (fot. Nadesłane)

Płyta to efekt pracy, ale i realizacja pasji Kacpra Wlazło. Dotychczas zajmował się iluzją, ale pokazy na czas pandemii musiał zawiesić. W studiu już została nagrana pierwsza płyta, Gaspara Pigwy zatytułowana „Wolności Smak”.

– Historia powstania studia jest równie długa, jak i parania się iluzją. To moja emanacja dziecięcych zainteresowań – opowiada mieszkaniec Żelaznej.

Kacper Wlazło znany jest przez wielu, jako iluzjonista Wlazlosky. Jak się zaczęło paranie magią? W dzieciństwie w telewizji zobaczył show Crissa Angela, a potem usłyszał o zestawie młodego magika. Kosztował 150 złotych. To była ogromna kwota dla dziecka. Zbierał truskawki, aby uskładać potrzebną sumę. Brał udział w konkursach organizowanych przez iluzjonistów. Z czasem zainteresowanie przygasło. Powróciło, gdy trafił do szpitala. Pokazywał innym pacjentom karciane sztuczki. W końcu w 2015 r. znajomy zaproponował mu, aby występował w Babie Jadze, w klubie w Rylsku. Od tego zaczęło się uczestnictwo na „eventach”. W 2019 roku występował niemal 150 razy, często były to pokazy na ślubach. Tymczasem ubiegłym roku w jego branżę „show biznesu” dotkliwie uderzył koronawirus. Dodatkowo w domu rodzinnym doszło do małego „nieszczęścia”. Ogień zniszczył jeden z pokoi.

Stwierdziłem, że zaaranżuje go na studio nagrań, całe zaoszczędzone pieniądze wydałem na sprzęt. A gdy już powstało, wróciło marzenie o tworzeniu muzyki.

Gaspar Pigwa to nie kto inny niż Vlazlosky. Jego pierwsza płyta „Wolności smak” z 10 utworami wyjdzie w lutym. Podkreśla, że to nie jest komercyjne przedsięwzięcie, tylko spełnienie pasji.

– Numery z płyty będą systematycznie pojawiały się na kanale YouTube raczkującego wydawnictwa, które dopiero tworzę „Black Horse Label”. Każdego młodego, ambitnego człowieka, który chciałby dołączyć, witam z otwartymi ramionami, bo mam nadzieję, że wydawnictwo kiedyś będzie jedno z topowych, wydających trap – mówi Kacper Wlazło.

Co to jest trap?

Gatunek muzyczny, powstał we wczesnych latach 90. XX w. na południu Stanów Zjednoczonych. Charakteryzują go agresywne brzmienie z wykorzystaniem automatu perkusyjnego, zastosowaniem syntezatorów, częstymi zmianami tempa.


Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz artykuł? Głosów: 7

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
 • 3
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Artykuł załadowany: 0.2245 sekundy