Miejsce: Facebook Gość Łowicki

Data rozpoczęcia: 06.03.2021

Data zakończenia: 30.11.-0001

Diecezjalny Dzień Kobiet online

Tegoroczny VIII Diecezjalny Dzień Kobiet odbędzie się on 6 marca, a tematem rozważań będzie „O samotności inaczej”. Konferencje i wykłady zostały nagrane, będą transmitowane przez internet.

Podobnie jak w latach ubiegłych punktem programu rozpoczynającym wydarzenie będzie uroczysta msza św. w kościele św. Jakuba w Skierniewicach odprawiona o godz. 9 pod przewodnictwem biskupa Andrzeja F. Dziuby. Ze względu na limity osób, wezmą w niej udział tylko reprezentantki parafii w diecezji. Msza święta będzie transmitowana na żywo przez internet na profilu Facebookowym Gość Łowicki oraz na profilu DDK.

Od godziny 11.00 na stronie internetowej lowicz.gosc.pl będą zamieszczane kolejne punkty spotkania. W temat wprowadzi uczestników ks. Adam Kubiś, ksiądz diecezji rzeszowskiej, biblista, wykładowca przedmiotów biblijnych KUL, dla którego Biblia jest chlebem powszednim. Wygłosi konferencję: „Biblijna Judyta – skąd brać siłę w samotności”. Z kolei o tym: „Jak opiekować się sobą i swoją samotnością” opowie Małgorzata Rybak, żona, matka trójki dzieci, trener, coach, autorka książek i kilku blogów. Podczas spotkania swoim świadectwem podzieli się też Emilia Glugla, która mówi o sobie, że jest kobietą utkaną z miłości, oddaną Chrystusowi w konsekracji świeckiej, z powołania polonistka z marzeń niebawem psycholog. Na zakończenie, w muzyczną podróż zabierze panie Magdalena Gorożankin, dziennikarka, która w czasie wolnym śpiewa. W jej wykonaniu będzie można usłyszeć wzruszające, nostalgiczne utwory różnych wykonawców.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Półkolonie z Robotem

Wspólny fundusz, wspólne inwestycje

"Skierniewice to straszne zadupie". Nie bierz...

O wojnie secesyjnej na UTW

Wiatry i powodzie na wykładzie online

Historia to ich konik, przygotowują wystawę z...

Maria Kacprzak odchodzi na emeryturę

Wiosenna gra w terenie

Finał baraży o II ligę piłki siatkowej