Dobry materac w Nowym Sączu - jak dobrać odpowiedni?

Jak dobrać odpowiedni materac w Nowym Sączu? Wybór jest tak ogromny, że ciężko się zdecydować. Nie pomagają nam w tym opinie użytkowników, które często znacznie się różnią. To, co sprawdziło się u naszych znajomych, niekoniecznie sprawdzi się u nas. Jak zatem dokonać zakupu materaca, by później tego nie żałować? Każdy materac ma inne walory. Najważniejsze jest to, by ocenić własne potrzeby. Następnie wystarczy poradzić się specjalisty.

Jaki materac dla par – Nowy Sącz

Materace w sklepie online Materacenowysacz.pl dają nam dużą możliwość wyboru. Jednak czasami trudno jest pogodzić potrzeby dwojga różnych ludzi pod względem materaca. Ona chciałaby czuć się jak księżniczka na dziesiątkach materacy, której nie uwiera żadne ziarnko grochu. On natomiast ma coś z rycerza, który ratując księżniczkę, przyzwyczaił się do spania na twardym posłaniu. W efekcie końcowym decydują się oni na zakup dwóch różnych materacy. Materace te lubią w nocy się rozsuwać, tworząc między nimi przepaść, a przynajmniej mały dołek. Znamy to? To nie jest bajka. To jest szara rzeczywistość wielu par. Okazuje się, że dzięki innowacyjnej technologii różne preferencje odnośnie materaca oraz duża różnica wagi między partnerami nie stanowią już problemu. Sprężynowe materace kieszeniowe tj. Hilding Tango i Hilding Zorba, dzięki licznym sprężynkom umieszczonym w osobnych materiałowych kieszonkach, reagują indywidualnie na ciężar ciała. W związku z tym „księżniczce” nie przeszkadza, gdy jej „rycerz” wierci się podczas snu.

Jaki materac dla osób z chorym kręgosłupem – Nowy Sącz

Osoby skarżące się na problemy z kręgosłupem mogą przeczytać na portalu o zdrowym kręgosłupie zdrowykregoslup.pl, jak niezwykle ważną rolę dla zdrowia ich kręgosłupa odgrywa materac. Jeśli mamy problemy z kręgosłupem powinniśmy sięgnąć po twardy materac, ale nie za twardy. Warto zastanowić się nad zakupem materaca medycznego. Firma Hilding ma w swoim asortymencie kilka materacy posiadających status wyrobu medycznego w klasie I. Należą do nich min. materace Hilding Fandango, Hilding Makarena, Hilding Pasodoble. Wspomagają one proces rehabilitacji wad postawy oraz zapobiegają powstawaniu niektórych chorób kręgosłupa. Materace medyczne marki Hilding spełniają potrzeby seniorów również pod względem profilaktyki odleżyn.

Jaki materac dla dzieci – Nowy Sącz

Materace w sklepie online Materaceslupsk.eu oraz w pozostałych sklepach na terenie kraju spełniają również potrzeby naszych dzieci. Kilka z nich posiada rekomendację Instytutu Matki i Dziecka. Należą do nich materace:

 • Hilding Dobranocka;
 • Hilding Kołysanka;
 • Hilding Safety Smyk.

Zostały one sprawdzone pod względem zawartości substancji szkodliwych dla zdrowia dziecka. Starannie dobrane surowce zapewniają niemowlakowi odpowiednie wsparcie oraz pozwalają na odpowiedni rozwój kręgosłupa. Pokrowiec wykonany jest z materiałów odpornych na wodę oraz zabrudzenia. Materace dla dzieci są elastyczne oraz przewiewne. Każdy z nich ma dodatkowe atuty tj. wyższe brzegi w materacu Hilding Safety Smyk, gwarantujące bezpieczeństwo dziecka, lub strony o dwóch różnych stopniach twardości tj. ma to miejsce w przypadku materaca Hilding Kołysanka.

Jeśli zaznajomimy się z nowymi technologiami używanymi obecnie przy produkcji materacy, wybór materaca okaże się nie taki straszny. Być może zadowolony partner odwdzięczy się nam za udany zakup, zapraszając nas do tanga.

ARTYKUŁ PARTNERA

ARTYKUŁ PARTNERA

ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA