Klub obchodzi urodziny. Cały rok będzie jubileuszowy

(fot. Adam Michalski)

Dokładnie 20 lat temu, 10 maja 2001 roku, w nowo powstałym Starostwie Powiatowym w Skierniewicach pod numerem 1 zarejestrowano w Rejestrze Stowarzyszeń Kultury Fizycznej Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Słupia”. Do dziś klub wychował ponad 1 500 zawodników.

Wiele lat różnorodnej działalności, wyzwań, pomysłów, ciężkiej pracy, wygranych i przegranych meczów. Ostatecznie po kilku zmianach 20-letni jubilat nazywa się Ludowy Uczniowski Klub Sportowy „Olympic” Słupia, posiada dwie prężnie działające sekcje: korfballu i piłki nożnej.

Największym i zaszczytnym dorobkiem klubu jest ponad 1 500 zawodników, którzy przewinęli się przez klub – dzieci, młodzieży, dorosłych, grających na boiskach całej Polski, Europy i świata. We wspomnieniach trenerów wciąż żywa jest ich radość, wspaniałe przeżycia, wspomnienia, łzy radości i smak porażki. To wszystko dzieje się dzięki zaangażowaniu ludzi, dla których sport jest treścią życia, wartością, dla której warto oddać swój czas: działacze, wolontariusze, rodzice, przyjaciele. Wszyscy zaangażowani w życie klubu są ważni i pozostawiają swój ślad w budowaniu sportowej tradycji.

Więcej na ten temat w bieżącym "Głosu Skierniewic", który możesz kupić TUTAJ

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 1
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA