z powiatu

Sadkowice

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ17 maja 2021 | 11:12 komentarzy 1
– Wreszcie – tak budowę nowego obiektu skomentowała wójt Karolina Kowalska i dodaje: – Liczę, że powstanie ciekawy budynek.

– Wreszcie – tak budowę nowego obiektu skomentowała wójt Karolina Kowalska i dodaje: – Liczę, że powstanie ciekawy budynek. (fot. Włodzimierz Szczepański)

Za budynkiem marketu w Sadkowicach trwa inwestycja. Firma, potentat w sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych buduje sklep z magazynem.

Z okien urzędu gminy widać inwestycję. Dopiero wyrównano teren i powstaje zarys  fundamentów.


–  Wreszcie – tak budowę nowego obiektu skomentowała wójt Karolina Kowalska i dodaje:  –  Liczę, że powstanie ciekawy budynek.


Obiekt będzie miał znaczy wpływ na otoczenie. Budynek powstaje w ważnym dla Sadkowic miejscu naprzeciwko cmentarnego parkingu, remizy, banku i na tyłach marketu. Rozszerzy też zwartą zabudowę.


Jak się nam udało ustalić inwestorem jest Agrosimex. To firma rodzinna, jej założycielami i właścicielami są Wiesława i Leszek Barańscy. Firma powstała w miejscowości Górki k. Mogielnicy. Firma została zarejestrowana 30 kwietnia 1991 roku w Urzędzie Gminy i Miasta w Mogielnicy. W ciągu 30 lat wyrośli na lidera w sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych.W Sadkowicach powstać ma sklep z zapleczem magazynowym.

Włodzimierz Szczepański

Włodzimierz Szczepański

napisz maila ‹
ostatnie aktualności ‹

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

1Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • Gość
  ~jacek 1 6 miesięcy temu

  Nie dość, że Kowalska nie potrafi sprawnie zarządzać to jeszcze mówi o ciekawej inwestycji. Szkoda, że w gminie dzieje się coraz gorzej, nastroje mieszkańców też nie lepsze.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

nieruchomości

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA