gdzie na weekend

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 czerwca 2021 | 01:08 komentarzy 2
KONKURS Poleć z nami do Włoch!

Uzasadnij, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wysłać do Włoch i wygraj bilety lotnicze na wymarzone wakacje. Partnerem konkursu dla prenumeratorów e-wydania tygodników „Głos” jest Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o. w Łodzi LODZAIRPORT CENTRAL POLAND.

Konkurs skierowany jest do prenumeratorów e-wydania Głosu Skierniewic i Okolicy, Głosu Rawy Mazowieckiej i Okolicy. Stąd tylko w czerwcu obniżamy cenę. Roczna prenumerata w tym miesiącu kosztuje jedynie 50 zł.
Zabawa polega na napisaniu i wysłaniu uzasadnienia – „Dlaczego mamy Ciebie wysłać do Włoch”. Odpowiedzi należy wysłać drogą SMS na numer 73601 (koszt 1 SMS to 3,69 zł brutto).
Konkurs rusza 9 czerwca o godz. 6.00 i potrwa do 28 czerwca do godz. 23.59. Wygra autor najciekawszego uzasadnienia. Wyniki zostaną opublikowane na łamach „Głosu”, a także na stronie internetowej eglos.pl najpóźniej 1 lipca.
Do wygrania jest voucher dla dwóch osób (zwycięzca i wskazana przez niego osoba towarzysząca) na lot w obie strony na trasie Łódź – Bolonia-Forli i z powrotem. Wariant drugi to voucher dla zwycięzcy (jednoosobowy) na lot z Łodzi do Trapani na Sycylii i z powrotem. W obydwu wariantach wylot w lipcu 2021 roku.


Zapraszamy do udziału w konkursie!

Prenumerata powinna być aktywna w dniu wysłania zgłoszenia i opłacona. Regulamin konkursu dostępny jest w naszej redakcji (ul. Reymonta 31/U15). Szczegóły konkursy pod numerem telefonu: 603 755 269 lub 46 814 26 74.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 11

 • 8
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 1
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 1
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Ryż z truskawkami

Przechodnie zauważyli śnięte ryby w rzece...

Przez braki wody stracili klientów

Historyczny sukces Unii w pucharze!

Mazowsze. Wiadomości z regionu

Nawałnice w regionie! Zerwane dachy z budynków

Czy jest szansa na mural?

Piękna pucharowa historia Unii Skierniewic trwa....

Mazowsze pomaga strażakom

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA