Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej. Na świecie firma wybudowała około 19 mln mkw. powierzchni magazynowej, z czego ponad milion w Polsce.

Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z ponad 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej. Na świecie firma wybudowała około 19 mln mkw. powierzchni magazynowej, z czego ponad milion w Polsce. (fot. Hillwood Polska)

  • Wiodący deweloper powierzchni komercyjnych Hillwood Polska rozpoczął budowę pierwszej fazy nowego centrum logistycznego Hillwood Rawa Mazowiecka. Projekt będzie powstawał etapami, a cały park zaoferuje najemcom w sumie ponad 130 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej.
     
  •  W pierwszym kwartale 2022 roku do użytku zostanie oddana pierwsza faza inwestycji o powierzchni ponad 16 tys. mkw. Umowę na wynajem części budynku podpisała już firma BabySafe, wiodąca w Polsce spółka z branży dziecięcych fotelików samochodowych

W centrum logistycznym Hillwood Rawa Mazowiecka – BabySafe S.A. wynajmie 4369 mkw. powierzchni magazynowej i biurowej. BabySafe specjalizuje się w kategorii produktów dla dzieci przeznaczonych do ich przewożenia. Główną domeną jej działalności są foteliki samochodowe oraz akcesoria dla dzieci w podróży. Spółka jest również dystrybutorem kilku marek zagranicznych, które kierują swoją ofertę do najmłodszych konsumentów (holenderskie zabawki kreatywne SES, maty antypotowe Aeromoove i AeroSleep, foteliki rehabilitacyjne RECARO).

Z Rawą Mazowiecką związani jesteśmy od założenia Spółki, czyli już 20 lat. Doceniamy walory lokalizacji i komfort działania w lokalnym środowisku. Decyzja o wprowadzeniu do nowych obiektów była wiec dla nas naturalną konsekwencją przyjętej strategii. Nowe biuro i magazyny to kolejny etap rozwoju naszej Spółki. Stawiamy na jakość i nowoczesność – wyjaśnia Paweł Laskowski-Fabisiewicz, Prezes BabySafe S.A.

Hillwood Rawa Mazowiecka to nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni 130 264 mkw., z czego w pierwszym etapie powstanie 16 290 mkw. Inwestycja zlokalizowana jest 2 km od węzła S8 / DK 72 „Rawa Mazowiecka Północ”.

Projekt zapewnia doskonały dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych w kraju – drogi ekspresowej S8 oraz autostrad A1 i A2. W pierwszym etapie do wynajęcia zostało jeszcze ponad 12 tys. mkw. Hillwood oferuje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb przyszłego najemcy oraz stworzenie dodatkowej powierzchni biurowej albo socjalnej.

Park logistyczny w Rawie Mazowieckiej to nasza kolejna inwestycja typu brownfield. Wcześniej na tym terenie znajdowały się zamknięte wiele lat temu zakłady mięsne oraz najwyższy biurowiec w Rawie Mazowieckiej. Po wyburzeniu starych budynków wybudujemy tutaj nowoczesne centrum logistyczne klasy A. Dzięki reindustrializacji tego typu obszarów, zatrudnienie i szanse na rozwój zawodowy może zyskać kilkaset osób – mówi Jan Kaliński, Business Development Director w Hillwood Polska.

Park logistyczny w Rawie Mazowieckiej to hale magazynowe wysokiego składowania o możliwej wysokości zabudowy nawet do 40 m. Podobnie, jak we wszystkich budynkach dewelopera, w powstających magazynach zostanie zamontowane oświetlenie LED. Budynki będą posiadały najwyższy standard odporności ogniowej – powyżej 4000 MJ/mkw. – i będą monitorowane przez 24 godziny na dobę. Na terenie parku znajdzie się duży i wygodny parking.

Na Polskim rynku Hillwood obecny jest od 2014 roku, budując nowoczesne centra logistyczne i przemysłowe, zarówno w formule BTS (szyte na miarę), jak i na wynajem. Firma zajmuje się również akwizycjami i zarządzaniem nieruchomościami. Swoją działalność Hillwood Polska prowadzi na głównych rynkach magazynowych, takich jak Warszawa, Polska Centralna, Wrocław oraz Górny Śląsk, inwestując także w nowych, perspektywicznych lokalizacjach, jak Częstochowa, Kutno czy Świebodzin.

tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 5,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA