Biegu z PSYjacielem z roku na rok zyskuje na popularności. Skierniewiczanie coraz chętniej wspierają czworonożnych przyjaciół.

Biegu z PSYjacielem z roku na rok zyskuje na popularności. Skierniewiczanie coraz chętniej wspierają czworonożnych przyjaciół. (fot. Adam Michalski)

Już jutro, w niedzielę (10.10) na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach, przy ulicy Pamiętnej odbędzie się czwarta edycja Biegu z PSYjacielem. Przy okazji biegu z 2020 roku gościem specjalnym był aktor Piotr Adamczyk. W najbliższą niedzielę schronisko odwiedzi Szymon Majewski, dziennikarz, prezenter radiowy, telewizyjny, satyryk oraz aktor.

Bieg i spacer z pieskami ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach odbędzie się na dwóch dystansach, bieg – 3,5 km, spacer – 3,0 km. Wydarzenie ma charakter wielowymiarowy, a głównymi akcentami są: popularyzacja opieki nad psami, aktywny wypoczynek w towarzystwie psa oraz przeciwdziałanie bezdomności zwierząt.

Inicjatywa ma dobroczynny charakter, całość opłat startowych zostanie przeznaczona na cele statutowe Fundacji Pomocy Zwierzętom ROKA. Podczas imprezy będzie można porozmawiać z behawiorystą, będzie zorganizowany Bazarek, z którego dochód przekazany zostanie na cele statutowe Fundacji ROKA.

Organizatorem zawodów jest Fundacja Pomocy Zwierzętom Roka w Skierniewicach. Współorganizatorzy to Ośrodek Sport i Rekreacji w Skierniewicach, ZUM Skierniewice.

Bieg/spacer odbędzie się w lasku za schroniskiem. Biuro zawodów otwarte będzie od godziny 8.00, a oficjalne rozpoczęcie imprezy zaplanowano na godz. 9.45. Bieg wystartuje o godz.10.00, spacer o 12.00.

Limit uczestników to 300 osób, a warunkiem uczestnictwa każdego z zawodników w zawodach jest dokonanie wpłaty cegiełki na konto Fundacji Pomocy Zwierzętom ROKA (do 6 października) lub wpłaty w dniu biegu/spaceru w biurze zawodów. Odbiór pakietów startowych organizatorzy przewidzieli od godziny 8.00.

Przy okazji biegu z 2020 roku gościem specjalnym był aktor Piotr Adamczyk. W najbliższą niedzielę schronisko odwiedzi Szymon Majewski, dziennikarz, prezenter radiowy, telewizyjny, satyryk oraz aktor.

Jak oceniasz ten artykuł?

Głosów: 4

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  ZASKAKUJĄCY
  ZASKAKUJĄCY
 • 0
  PRZYDATNY
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY
  NIEPRZYDATNY
 • 0
  WKURZAJĄCY
  WKURZAJĄCY
 • 0
  BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

0Komentarze

dodaj komentarze

Portal eglos.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wpisu. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
tel. 603 755 223 lub napisz kontakt@glossk.pl

KUP eGŁOS

Sport

Skierniewicka Liga Siatkówki i Skierniewicka Liga...

Turniej Judo Akademii Sztuk Walki Tiger

Turniej ligi wojewódzkiej koszykarzy w kategorii...

Mecz III ligi piłki siatkowej

Kolejny wyrównany hit w lidze siatkarzy

Zimowa Edycja Skierniewickiej Szkolnej Ligi...

Piłkarskie emocje w żeńskim wydaniu. Dwa...

Piłkarze rozpoczęli halowy sezon 2021/2022

Rewelacyjne starty lekkoatletów. Przed nami zimowy...

eOGŁOSZENIA

Już teraz możesz dodać ogłoszenie w cenie tylko 1,00 zł za tydzień - POZNAJ NOWE OGŁOSZENIA